Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (4)


Recommended Posts

Otilia, ce tragedie! Sa stii ca in Ro, foarte putini folosesc centurile la locurile din spate. Ai mei s-au tavalit de ris cind m-au vazut prima oara ca imi pun centura!

 

Of, prin ce trebuie sa treaca acuma famiile celor morti dar si cei din masina care au supravietuit! N-am cuvinte...socant !

 

--------------

 

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare!

 

Otilia vesti ca astea mai bine nu am mai auzi...Si sotul meu face acum scoala si mi-e o teama sa-mi iau masina...

 

Fetele saptamana asta trebuie sa ii fac bebelusului vaccinul ROR si sunt in Targoviste...Stiti cumva vreun centru medical unde as putea sa i-l fac contra cost desigur. Eu i-am cumparat deja vaccinul si am nevoie decat de un pediatru care sa-l consulte si sa i-l faca

 

Va pup!

 

Mihaela&Cristian 25.03.2006id="blue">

Filmuleteid="red">

Pozele noastre

 

It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!"id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

OTILIAid="red"> am aflat si eu de tragedie de la tata, dar nu stiam asa multe amanunte....Dumnezeu sa-i odihneasca! [V] [flo][flo]

NU am cuvinte, o adevarata tragedie, asa tineri si frumosi!!! [q][q]

Este f adevarat ca nu se poarta in Ro centura de siguranta in spate, nici eu nu o pun sincera sa fiu si nici copilului, ceea ce e f grav, de acum incolo voi lua masuri [mariaj]

ASCHIUTAid="red"> chiar, ai gasit relativ usor sv? iti urez sa fie pe sufletul tau!!!!!! [pup] si imi pare tare rau ca nu iti poti vedea parintii anul acesta...poate veniti de Craciun, ar fi foarte frumos si atunci...poate ne intalnim toate fetele din Moreni care suntem pe forum, in decembrie, ce fain ar fi!!!! [pk]

Noi la Moreni nu stiu cand mai mergem, sigur in iulie...[alcool]

Iar de stat la Moreni, nu doar sa fim pe fuga, e posibil o sapt de pe 16 iulie....[il]...linisteeeeeeee, aer mai curat (decat in BUc)...abia astept.....daca vine si tati cu noi , mergem pe deal cu Paul...nu l-am dus niciodata si tati stiu sigur ca e doritor...o sa facem pozici sa va aratam ce mninunatie de plimbare pierdeti! [:D] sa nu ma [neand] [poc] glumesc si eu [:D] [:D] [:D]

 

Oana [9cer] si [bonjovi]Paul Constantin (28.11.2004)

 

www.itmadesimple.ro

 

PUIUTUL MEU, PAUL

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

In parcul Chindiei imi placea mie sa merg cel mai mult,.........ruinele de la turn................ce m-am mai plimbat cu sotul meu pe acolo..........si de cat timp nu le-am mai vazut........In vara asta mi-am propus sa ma duc o saptamana in vacanta la mama acasa,sa mai vizitez locurile unde am crescut,ca tare mult as vrea sa le mai vad odata, avand in vedere ca in ultimul an nu am mai vazut orasul decat odata.

 

Targovistencelor,astept sa va cunosc, s-au cine stie, poate ca deja ne cunoastem[pup]

 

Iolanda,[mamica] de printesica,Alexandra,17 iulie 2006

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Buna Iolanda...bine ai venit! intrebare: ne-am intalnit cumva prin C-lung Muscel vreodata? :) ai terminat Colegiul de Institutori in C-lung? am cunsocut o fata IOlanda din TGV acum vreo 4 ani...dar nu stiu daca esti tu...

 

Pupic!

 

Oana [9cer] si [bonjovi]Paul Constantin (28.11.2004)

 

www.itmadesimple.ro

 

PUIUTUL MEU, PAUL

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Scuze ca nu am mai dat pe aici, da vin obosita rupta acasa dupa stat toata ziua cu nasul in calc sau hirtoage la servici.

 

Onitza, multzumim de poze! Io am da...de acum vreo 2 ani, ultima oara cind fusei in tara. La noi e friiiiiiiigggggggggg si ploua intr-una, mi-a intrat frigul in oasa si maninc ca disperata [:D].

 

In We am avut program de plimbat, mi-au venit niste prieteni din BS, tare simpatici amindoi. Si am fost la un restaurant unguresc, care e la 5 min de unde locuiesc, mai si am mincat ca la mama acasa! Jup!

---------

 

 

 

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si eu sunt o targovisteanca dornica de a cunoaste viitoare sau actuale mamici!!! Sunt o [gravi] de septembrie si asteptam cu multa nerabdare un [baietel] - un adevarat dar de la DD pentru noi.

Nanaid="green">, Georgi_ana25id="red"> am vazut ca suntem colege la Odisee!!! Am citit cu interes toate cele patru capitole mai ales ca mi-ar fi placut sa intalnesc si eu foste colege de liceu. N-am avut norocul asta... Eu am absolvit in `92 fostul Liceu Sanitar , acum Liceul teoretic "Petru Cercel". E cineva din generatia mea pe DC???

 

[:X] pentru toate dambovitencele oriunde ar fi ele.

 

isabeluta[gravi]32+

bebita [baietel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut!

 

Ma bucur ca nu a murit de tot subiectul!

 

Isabeluta bine ai venit! Nastere usoara! Varul meu e acum la Petru cercel si o verisoara tocmai a terminat!

 

Chiar ma gandeam azi la Moreni...ma gandeam la Pittis...la cine m-a influentat in adolescenta...si mi-am adus aminte de George Mihaita...cu revista Salut parca si Imnul adolescentei...ce nebunie era! El e din Moreni daca nu ma insel...Vorbesc de George Mihaita!

 

Va pup si sper sa ajung in Moreni ca nu-mi amintesc sa fi fost!

 

Mihaela&Cristian 25.03.2006id="blue">

Cu toata dragostea!id="red">

 

 

It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!"id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...