Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (4)


Recommended Posts

Ma bag si eu in seama cu voi,ca v-am cautat..................

 

Deci.Sunt si eu o Targovisteanca, plecata de 6 ani din oras.Poate gasesc intamplator colege de scoala,liceu,foste prietene cu care am pierdut legatura,cine stie?

am sa revin mai tarziu cu mai multe detalii ca acum n u ma mai lasa fi-mea in pace.

 

Va pup pe toate[pup]

 

Iolanda,[mamica] de printesica,Alexandra,17 iulie 2006

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Andaua, Isabelutaid="red">, bine ati venit, mai povestiti-ne despre noi!

 

Eu plimbareata, maine plec la Malaga, am emotii si mi-e groza de drumul cu avionul [:I], dar sper sa prindem mult, mult soare, ca in Norvegia ne-am saturat de ploaie.

 

Nana, Motanikid="red"> nu mai spuneti nimic pe aici.

Nanaid="red">, ai intrat in concediu prenatal? Si la voi tot ploaie?

 

 

Otilia, Vlad si Ana Maria (18 Decembrie 2004)

Filmulete Anaid="teal">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

 

Andaua bine ai venit!

 

Oti concediu placut! Malaga suna super...poate vizitezi si Alhambra...am auzit ca e de o frumusete rara...si poate va intalniti cu Banderaz sau CruZ [;)]

 

Va pup!

 

Mihaela&Cristian 25.03.2006id="blue">

Cu toata dragostea!id="red">

Bebe 2 we are waiting!

 

 

It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!"id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut targovistencelor! [hia] Eu-s din Fieni da' cum nu prea sunt persoane de aici care sa scrie pe DC... ma "adoptati" si pe mine? Ca doar sunt damboviteanca! [pup]

 

Rebianaid="red">, mami fericita de [copil] Luca-Andrei id="blue">(14 martie 2007, 11:30)id="size2">id="Comic Sans MS">

 

[hia]Eu sunt Luca-Andrei!id="size2">id="Comic Sans MS">id="blue">

Pozeid="blue">id="Comic Sans MS">, Varsta lui Lucaid="blue">id="Comic Sans MS">

 

Rebiana poate insemnaid="Comic Sans MS">id="limegreen"> astaid="limegreen">id="Comic Sans MS"> dar si id="Comic Sans MS">id="limegreen">astaid="limegreen">id="Comic Sans MS"> sau chiarid="Comic Sans MS">id="limegreen"> astaid="limegreen">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rebiana bine ai venit! [flo] e loc ptr toti dambovitenii aici...sunt fete si din Moreni...ne-am adunat asa in jurul topicului TGV. [pup] Mihaela&Cristian 25.03.2006 [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=341f286d3bf41ca4ad740e&skin_id=701&large&utm_source=otm&utm_medium=embed"]Cu toata dragostea![/url] [url="http://tt.lilypie.com/pJolp3.png"]Bebe 2 we are waiting![/url] It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mihaser

Rebiana bine ai venit! [flo] e loc ptr toti dambovitenii aici...sunt fete si din Moreni...ne-am adunat asa in jurul topicului TGV. [pup]Mihaela&Cristian 25.03.2006id="blue">Cu toata dragostea!id="red">Bebe 2 we are waiting! It`s nice to be important, but it`s more important to be nice!"id="blue">


id="quote">id="quote">[bis][bis] Sar'na pentru primire in [grup]!Rebianaid="red">, mami fericita de [copil] Luca-Andrei id="blue">(14 martie 2007, 11:30)id="size2">id="Comic Sans MS">[hia]Eu sunt Luca-Andrei!id="size2">id="Comic Sans MS">id="blue">Pozeid="blue">id="Comic Sans MS">, Varsta lui Lucaid="blue">id="Comic Sans MS">Rebiana poate insemnaid="Comic Sans MS">id="limegreen"> astaid="limegreen">id="Comic Sans MS"> dar si id="Comic Sans MS">id="limegreen">astaid="limegreen">id="Comic Sans MS"> sau chiarid="Comic Sans MS">id="limegreen"> astaid="limegreen">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Rebianaid="red">, bine ai venit, asteptam sa ne spui mai multe despre tine. De fapt cred ca ne cunoastem mai demult cand erai insarcinata si cereai recomandari doctori in Targoviste. Dar parca ai nascut la Bucuresti, sper ca nu ma inseala memoria.

 

Am si eu o prietena din Fieni, acum este profesoara de limba romana in Bucuresti.

 

La Malaga este tare frumos, deocamdata nu am vizitat nimic si nici nu stiu daca vom reusi. Eu am venit obosita aici, vreau sa stau la soare si la piscina si sper sa ma intorc mai odihnita desi o sa fie cam greu cu Anaid="red">.

 

Otilia, Vlad si Ana Maria (18 Decembrie 2004)

Filmulete Anaid="teal">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Otiliav

Rebianaid="red">, bine ai venit, asteptam sa ne spui mai multe despre tine. De fapt cred ca ne cunoastem mai demult cand erai insarcinata si cereai recomandari doctori in Targoviste. Dar parca ai nascut la Bucuresti, sper ca nu ma inseala memoria.Am si eu o prietena din Fieni, acum este profesoara de limba romana in Bucuresti.La Malaga este tare frumos, deocamdata nu am vizitat nimic si nici nu stiu daca vom reusi. Eu am venit obosita aici, vreau sa stau la soare si la piscina si sper sa ma intorc mai odihnita desi o sa fie cam greu cu Anaid="red">.Otilia, Vlad si Ana Maria (18 Decembrie 2004)Filmulete Anaid="teal">


id="quote">id="quote">Otilia ai dreptate... uitasem, parca a trecut un veac de atunci. Ma gandisem sa nasc in Targoviste, ca era mai aproape, cu un medic bun insa am descoperit o dr care face consultatii si in Dambovita (are casa si cabinet in Aninoasa), am avut incredere in dumneaei si am nascut la Bucuresti, la Filantropia, acolo unde practica.Rebianaid="red">, mami fericita de [copil] Luca-Andrei id="blue">(14 martie 2007, 11:30)id="size2">id="Comic Sans MS">[hia]Eu sunt Luca-Andrei!id="size2">id="Comic Sans MS">id="blue">Pozeid="blue">id="Comic Sans MS">, Varsta lui Lucaid="blue">id="Comic Sans MS">Rebiana poate insemnaid="Comic Sans MS">id="limegreen"> astaid="limegreen">id="Comic Sans MS"> dar si id="Comic Sans MS">id="limegreen">astaid="limegreen">id="Comic Sans MS"> sau chiarid="Comic Sans MS">id="limegreen"> astaid="limegreen">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Otilia cum se numeste prietena ta din Fieni? Asta daca poti spune numele ei.

 

Rebianaid="red">, mami fericita de [copil] Luca-Andrei id="blue">(14 martie 2007, 11:30)id="size2">id="Comic Sans MS">

 

[hia]Eu sunt Luca-Andrei!id="size2">id="Comic Sans MS">id="blue">

Pozeid="blue">id="Comic Sans MS">, Varsta lui Lucaid="blue">id="Comic Sans MS">

 

Rebiana poate insemnaid="Comic Sans MS">id="limegreen"> astaid="limegreen">id="Comic Sans MS"> dar si id="Comic Sans MS">id="limegreen">astaid="limegreen">id="Comic Sans MS"> sau chiarid="Comic Sans MS">id="limegreen"> astaid="limegreen">id="Comic Sans MS">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...