Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (4)


Recommended Posts

Onitza, apoi tu esti tinerica foc, eu am terminat in 94! Hehe, eu ma distram la Nicolaescu de faza cu "glumeam bineinteles", dupa ce spusese ceva care nu aducea a gluma deloc. L-am avut doar la economie, iar clasa noastra nu s-a inteles cu el.

Eu ce sa te recunosc, hehe, la memoria mea a fetelor nu imi recunsoc colegii de clasa (mai degraba dupa voce) desi la orce alta timpenie am memorie vizuala , ba chiar mai imi aduc aminte pagini din manuale. Dar la fete nu stiu ce am [bang]. Cred ca mai degraba te-ar recunoaste tata, era deja prof la lic 1 cind ai terminat tu [:D].

 

M-am uitat la pozele voastre. Aveti niste copii minunati! Sa va traiasca! Au inflorit si la noi ghicoceii si brindusele, de mai mare frumusetea!

 

La noi nu fu carnaval. Am iesit in oras si m-am plimbat in speranta ca va fii ceva, dar se pare ca in est e mai rarut. Asa ca ne uitam la TV si adunam bomboane virtuale (sau adunam lucrurile din casa si facem ordine)! [:-)))] Mai este si azi si miine in unele locuri cu traditie.

 

O saptamina faina la toate dimbovitencele [pup]!

--------

 

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

ASCHIUTZA mey, fa-te bine auzi??? baie fierbinte la picioare si ceaiuri! moaamaaaa vb ca o baba!!! dar las' ca uite cu fi-miu am patit-o sa il pun pe picioare cu racelile tratandu-l cu chestii naturale nu numai medicamente...a facut tata un sirop din muguri de brad si i-a mers foarte bine!!! e pentru tuse... Eu sunt inversul tau: am memorie vizuala foarte buna a fetelor, dar cnad cites, sau invat ceva din carti, e tragedieeeee, daca nu repet de "enshpe" mii de ori in fiecare zi, uit foarte repede, de aceea imi lua foarte mult timp sa invat de cand ma stiu, iar daca aveam emotii la examene orale in colegiu, valeeeuuuuu ce mai improvizam!!! [alcool] [:D] Cum il cheama pe tatal tau si ce materie a predat in liceu? m-ai facut curioasa! [:I] [:D] si am am o intrebare: se poate sa pui o poza sa te vedem si noi? [il] MIHAELA ti-am admirat minunea!!!! un dulce Cristian al tau! [pup] Onitza si [bonjovi]Paul Constantin (28.11.2004) [url="http://family.webshots.com/album/557450408BRVHsS"]FEBRUARIE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelooooooor???? mai traiti??????? mai bagati un ochi si pe aici! [:D] cum e saptamana asta? buna , rea? La mine este extraordinar de buna: vecinii de sub noi dau gauri de 2 ani , aproape zi de zi, (de 3 luni chiar zi de zi), la ore total nepotrivite, ora 12 (pranz) si seara cand culc baiatul! [alcool] cat oi mai rezista??? sunt manelisti, va spun sigur , ca dau si muzica la maxim cand fac treaba! nu doresc nici dusmanilor mei asa vecini! [alcool] Onitza si [bonjovi]Paul Constantin (28.11.2004) [url="http://family.webshots.com/album/557450408BRVHsS"]FEBRUARIE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Valeu Onitza, ce cosmar de vecini! EU am avut unii care se certau de ii auzeam desi erau cei deasupra vecinului meu si nu asupra mea. Stiu ca ma stresa cumplit [alcool]. Bineinteles ca isi alegeau tot ore potrivite, inclusiv duminica dimineata... Eu am fost azi intr-un muzeu haios, de arta taraneasca . Un etaj intreg era de jucarii, pt ca in zona noastra se fac jucarii de lemn. Asa ca am stat ca un copil si m-am uitat la toate alea, ba erau unele sub forma de panorama, care se miscau, aparau omuleti, se deschideau usi, ieseau trenulete din tuneluri. Erau si unele teatruri de papusi si marionete intr-o expozitie temporara, puteai si acolo "sa te joci", da am nimerit cind se tinea o prelegere si pace sa dau din atele marionetei! Da nuci tot am spart cu un spargator de nuci din ala traditional! [cool] In rest doamna primavara a aruncat peste tot cu ghiocei si brinduse, cinta pasarele, eh ! Sa tot fii indragostit! Sper ca sotul sa isi aduca aminte de 1 martie, saracul are cam multe in martie de amintit, da ce sa ii fac daca a luat o romanca de nevasta! Pupicei la toata lumea! [pup] -------------- Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ASCHIUTZAid="red"> ier cand dadeau gauri cu bormasina vecinii de sub noi de duduia podeaua, m-am dus la tzunchi meu si i-am cerut iertare ca nu pot sa ii ofer un trai linistit [q]....am avut mari mustrari de constiinta ca el sufera , se chinuie sa adoarma si nu poate din cauza lor [bang] [bang] [bang]

 

Pe mine ma dispera perioada 1-8 martie, poate m-as bucura si eu de ea, daca nu as avea acasa un sotz care se plange toataaaa sapt 1-8 martie ca are atateaaaaa colege si ca nu mai stie ce sa le ia, ca el nu se pricepe sa cumpere martisoare, ce sa mai duca si de 8 martie? [bang] [bang] [bang] tot eu ajung sa cumpar martisoare pt colegele lui [bang]

 

Azi am o zi "superba", la fel ca ieri, numai ca de data asta, sau ma rog pana acum nu din cauza vecinilor....ci...a mea, nu pot sa iau o decizie in legatura cu viata mea profesionala [q] [q] [q]

 

Onitza si [bonjovi]Paul Constantin (28.11.2004)

 

www.itmadesimple.ro

 

FEBRUARIE

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ontza mama, lasa ca nu ne indispui. Toti avem zile din astea! La mine au fost doua zile pe saptamina asta deja, tot din nehotarire profesionala [:D]. Asa ca te inteleg bine de tot cum iti e!

 

Multzumim si de poze!

 

Otilia, esti ok sau mai ai probleme cu fierea?

 

Eu fac smotru prin casa, simbata apare sotul (iupiiiiiiiiii!) si pe urma s-a dus cu ordinea [:D], asa ca profit acuma ca sunt singurica si "imi fac de cap" !

 

-----------------------

 

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ASCHIUTZA multam de gandurile bune! [pup] eiiiiii, pai daca tot te apucasesi de smotru, termina cu pregatirea unei cine roamntice pentru sambata cand vine soatza acasa!!! [pk] [olala] [cina2] ....asta daca nu o sa fii prea obosita.. [:D] [pup] OTILIA sanatate multa, sa dea Domnul sa nu mai ai probleme ci fierea nici in 2 ani, nici in 10, de fapt niciodata!!! [pup] ce face Anuta?????? [pup] Onitza si [bonjovi]Paul Constantin (28.11.2004) www.itmadesimple.ro [url="http://family.webshots.com/album/557450408BRVHsS"]FEBRUARIE[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

 

Ce activitate pe Targoviste...harnicute mai sunteti!

 

Onitzaid="red"> multumim de aprecieri! si noi l-am vazut pe Paul si e super dragut! Sper sa nu te superi pe mine insa pe forum se discuta mult despre faptul ca nu ar fi bine sa punem poze cu copii dezbracati ptr ca tot felul dubiosi ajung sa le foloseasca...Eu ti-a spus doar cu titlu informativ! Sper sa nu mi-o iei in nume de rau, insa ii urasc din tot sufletul pe nenorocitii astia.

Vecinul meu tine mortis sa adormim zilnic pe melodiile lui Gutza...de multe ori cedez nervos si bag aspiratorul cate o ora!

 

Ashchiutzaid="red"> ce fain muzeu! Si io i-am cumparat o jucarie din lemn lu` Cristi si ii place...Sunt frumoase si trainice!

 

Otiid="red"> am vazut=o pe Anna si ca de obicei ma da gata cu ochisorii ei frumosi...Despre Mihaela stiu si eu ca trebuie sa nasca, insa altceva nimic...Nici despre Motanik nu stiu nimic. Am primit doar de la Gabriela un pm si mi-a spus ca nu e gravi si ca o sa ma anunte cand se intampla evenimentul. Despre Andra - try ce mai stii? E ok bebelusul?

 

Va pup pe toate!

 

Mihaela&Cristian 25.03.2006id="blue">

Filmuleteid="red">

Pozele noastre

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...