Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Targoviste (4)


Recommended Posts

Pupam Dimbovitencele! Un sfirsit de saptamina fain!

 

Olivia, asa e, l-ai avut ca prof?

 

Miine vine sotul, deja am facut o parte din cumparaturi, hihi, miine il astept cu mincarea lui favorita. In Germania circula o gripa nenorocita, socrii mei deja o au si se pare ca i-a ajuns si pe cumnati. Asa ca toata familia mea de aici snifaie si tuseste la telefon. Sper sa nu ajunga pina la Dresden ca e pacat de asa vreme faina sa stau in pat! Sunt pe aici niste parcuri faine, din alea cu castelute si pe marginea riului, o frumusete!

 

------------------

 

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Andra si Adrian sunt bine, de curand au avut botezul. Poti citi despre ei [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=94064&whichpage=5"]aici[/url], vestile sunt imbucuratoare. Daniela, da, mi-a fost profesor in clasa a XII-a, de asta imi suna numele cunoscut. Chiar asa cand ne pui si noua poze? Danielac, votat poza cu Diana, este o papusica, sa va traiasca si sa va aduca multe bucurii. Mihaser, [majoreta][majoreta][majoreta] sa vina bb2 repede la voi, asa cum va doriti. [url="http://photos.yahoo.com/otiliavermeulen"]Otilia si Ana Maria (18.12.2004)[/url] [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Filmulete Ana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai apar si eu pe aici! Sotul a aparut, a ajuns cu bine, au avut un pic probleme la aterizare, ca batea vintul, a vazut Siberia de sus. Cu alte cuvinte totul ok! L-am asteptat cu masa de gala, am scos serviciul primit la nunta, trandafir galben pe masa, hehe! Da Mischa era asa de obosit ca nu a vazut decit mincarea si pe urma s-a dus direct sa se culce. Cred si eu dupa 18 ore pe drum! La noi e vreme urittttttttaaaaaaaaaa! Asta dupa ce ma bucuram ca am in fine cu cine colinda parcurile, mi-am scos duminica sotul la plimbare si bineinteles a inceput sa ploua. Grrrrrr! Si acuma e asa de intunecat afara ca as dormi tot timpul. Poze as pune io, da sunt f putine cu mine ca eu sunt fotograful sef pe craca familiala! [:D] Pe la voi ce mai e nou? [pup] ---------------- Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A fost in Japonia, a schimbat la Frankfurt si toata distractai l-a juns la 18 ore pe drum, desi de zburat a zburat numai vreo 13-14 [:D]. La noi a dat cu grindina si e urit si deprimant. Asteptam primavara ca sa iesim din hibernare. Da vad ca si altii hiberneaza, ca pe aici cam slabutza participarea [pup]. ---------------- Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danielaid="red">, ia masuri si pune-i sa iti faca si ei poze si daca nu merge asa atunci ultima varianta este in baie in oglinda, asta-i varianta pentru femei singure ca mine [:I]. Pai se poate mai sa nu ai poze multe cand esti in floarea varstei. Uite mie imi place de Ioanaid="red"> ca ei isi impart pozele, una tati cu baiatul, una mami cu baiatul si asa este si frumos.

Danielacid="red">, Dianaid="red"> este o frumusete, o sa ai coada de petitori la usa la asa zana. Nu-i faceti un fratior [:D]?

 

Otilia si Ana Maria (18.12.2004)

Filmulete Ana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hihi, Otlia, eu sunt maniaca dupa pozat si pun mina pe camera si nu o mai las. [:-)))] De obicei ma intorc de pe unde ma duc cu citeva sute de poze. Intr-o suta e sotul de vazut si in vreo 10 apar si eu, in cazul in care mi-aduc aminte sa ii spun sotului sa ma pozeze!

 

Ei, cum ati petrecut inceputul primaverii? Ceva martisoare, flori? Eu la mine nu cred, ca prea parea picat sotul din luna aseara cind i-am povestit ca pe 8 merg cu o vecina la cofetarie, asa intre dame bine ce suntem [:D].

 

Onitza, ai scapat anul asta mai usor de tortura sotului in privinta cadourilor pt colege?

 

La noi ploua si inca cu spume, de doua zile am dureri de cap din cauza vremii. Asteptam soarele in WE, desi sotul mi-a adus aminte ca el e la rind sa aleaga film pt cinema, si ce credeti ca a ales? Rocky XXXX cu bunicutzul Stallone. DA am primit dreptul sa ma stric de ris tot filmul [:D].

 

Pe post de martisor va trimit la toate pupicuri virtuale [pup].

 

-----------

 

Impotriva prostiei, zeii insisi lupta in zadar

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...