Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

O incurajare pentru prietena mea, va rog!


Recommended Posts

quote:Originally posted by ellej

When a woman steals your husband, there is no better revenge than to let her keep him.id="purple">


id="quote">id="quote">DAAAAAAAAAAAA! Cred ca e cel mai bun raspuns [:D]*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~*~id="Book Antiqua">I could give up chocolate but I'm not a quitter...id="Book Antiqua">id="size2">Click aici pentru a primi zilnic bancuri in casuta de mail!!id="Book Antiqua">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Camilita, stiu ca e greu acum, cind amintirile sunt prea proaspete, dar o sa vezi ca timpul le vindeca pe toate. Peste ani, cind o sa ai in spate o viata fericita si implinita, o sa te uiti in urma si poate chiar o sa zimbesti! Viata merge inainte si daca el nu a stiut sa te pretuiasca si sa te pastreze, in mod sigur nu era EL!

Fruntea sus vestile bune nu vor intirzia sa apara!

 

Gabriela si [patut] Stefan David (8 Iulie 2004)

Poze nou-noutze cu Stefanutz

Albumul comun!!!

 

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding

John D. Rockefeller, Jr.id="Book Antiqua">id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea,... lasa sa treaca putin draga mea si te scutura de suferinta, lasa-ti ochii sa priveasca numai ceea ce e frumos si bun in viata, fa numai lucruri care te bucura si cauta-ti sursa de energie. Vei gasi o noua iubire. Esti tanara si frumoasa, sunt sigura ca vei iubi din nou.

 

Roxa

 


No, vidiazni!id="green">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stii care-i parerea mea, Camilita? Ca ar trebui sa te bucuri enorm si sa manifesti bucuria asta la maxim pentru ca ai o prietena ca Tzuni, sa profiti de prietenia ei si sa imprumuti din voiniciunea ei mai ales in situatia asta ingrata. Si-apoi, ia totul ca pe-un pas inainte (imi cer scuze, deh).

Mi-a placut mult spusa ta, ellejid="blue">[cool] Bine ar fi ca noi femeile sa fim asa intelepte si sa intelem cum trebuie un gest de genul asta. Amaratul!!!

 

Laura, mama lui Catamic

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa-i multumesti celeilate ca te-a scapat de o belea, stiu ca e greu, insa eu sincer daca as fi in locul tau tot la fel mi-as spune, daca te-a inselat, cu asemenea om nici tu nu mai vrei sa traiesti, viata merge inainte, vei vedea ca peste un timp vei zambi amintindu-ti la ce a fost.... linisteste-te, bucura-te de libertate, iesi din casa, du-te la prietene, viziteaza o tara straina locuri pe care nu le-ai mai vazut si ofera-ti multe lucruri pe care de mult ai fi vrut sa le faci si din lipsa de timp, sau poate a-i face pe plac fostului ai renuntat la ele.

Nu uita un lucru, nimic nu este intamplator, un altul te astepta de mult si iata acum vei fi libera sa il cunosti, deja multe le stii din experienta acumulata, fa din asta un atu.

 

toate cele bune

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gandeste-te ce noroc ai ca esti inca tanara si poti cunoaste pe altcineva, ca poti avea copii daca vrei. Gandeste-te ce noroc ai ca ai aflat acum si nu peste 10-15 ani.

 

You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.id="green">id="Tahoma">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cami, tin pumnii sa fie bine si sa treci cat mai usor peste greutati.

 

Nu vorbesc din experienta, doar din ce-am vazut in jurul meu si din ceea ce cred ca as simti eu, daca as fi intr-o situatie similara.

Nu cred c-o sa fie usor, dar cred ca-i mai bine decat sa-ti traiesti viata in neadevar.

 

Iti doresc sa-ti construiesti o viata frumoasa si adevarata, asa cum stii ca meriti.

 

Ai mare grija de tine si, de ce nu, pe curand!

 

[pup]

 

Ruxandra & Matei (4,5 ani) & sotul drag

_________________________

 

Rasul e ca stergatorul de parbriz: nu opreste ploaia, dar iti permite

sa iti vezi de drum. (Jeanne Wasbro) id="brown">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ellej

When a woman steals your husband, there is no better revenge than to let her keep him.id="purple">Cine n-o iubeste, n-o merita, asta sa-i spui.Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.


id="quote">id="quote">FOARTE TARE!!! Bine zisNumai ca e taaare greu.Camilita... Si pe al meu sot l-a luat o copila e 18 ani... Vita merge inainte. Spune cineva mai devreme ca 'nimic nu e intamplator'. Ia aminte ca e foarte adevarat. Intr-o buna zi cand ce e al tau va aparea in viata ta si te va face fericita sa te gandesto ca fericirea trebuie platitat si ca suferinta de acum e pretul pentru fericirea de atunci. Capul sus. Pe mine m-a alungat din casa, si avem si o minune de copil impreuna.FI TARE!!!Daniela si David (13 Februarie 2005)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...