Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (16)


clio

Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Atudor o sa ti-o iau putin inainte, cred ca au inceput contractiile. Sunt foarte ciudate, nu pot sa-mi dau seama de interval de timp etc. Ideea e ca dor ca naiba, ma sui pe pereti. O sa-l sun pe T cand vor fi mai dese. M-a apucat o frica de nu mai pot ca nu stiu cand incepe travaliul. Poate ma trezesc cu bebe in pat[:D]. Aseara am plans de durere, nu vreau sa-mi imaginez ca pot fi si mai puternice de atat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mayaioneid="red">, incepem galeria? [majoreta] [majoreta] [majoreta]

 

tu erai parca in 37 saptamani, nu?

 

eu iti tin pumnii de pe acum, fie ca s-a hotarat bebe sa vina, fie de mai sta un picut in burtica..[pk][pk][pk][bis][bis][bis]

 

sa nu ne tii pe jar, sa vii sa povestesti si colegelor de "Odisee" experienta, da? [flo][flo][pup][pup]

 

fatima [gravi] 35+ si [fetita] eva ioana

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce ziceti fetelor,

Eu trebuie sa merg la controlul de 6 saptamani( de fapt trecura 2 luni si.....).Sa merg la spital?Credeti ca il gasesc marti dimineata?

Eu am fost toata sarcina numai acolo..

Mersi..

Pupici...

PS Nastere usoara fetelor care urmeaza sa nasca!

 

Lili

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maya daca pleci la spital sa opresti si la mine sa ma iei. [:D] Si eu tot am de 2 zile contractii dureroase dar sunt rare 3-4 pe zi. Sunt groaznice intradevar. Nici nu stiu cu ce sa zic ca seamana: durere ca la ciclu, durerte ca si cand esti stricata la stomac... Dar rezistam eroic. Ce ar fi sa ne vada Tutu pe amandoua la usa spitalului cu bagajul? Ar fi super sa nastem in acelasi timp. Si baietii si-ra tine de urat unul la altul pe hol.

Off, eu abia astept momentul. Parca nu mai am rabdare. Desi am si o urma de regret ca au trecut cele 9 luni. Abia ma obisnuisem cu burta. Acum sunt din ce in ce mai convinsa ca se apropie momentul de glorie. Dar oare cand? Tot zic ca nu il sun pe Tutu pana miercuri joi, dar uneori am impresia ca bebe nu va mai sta pana joi si ca momentul este mult mai aproape.

 

tanima [gravi] 37+ mami de [baietel] Rares

http://pg.photos.yahoo.com/ph/tanima_i/album?.dir=/518fre2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...