Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (16)


clio

Recommended Posts

Mai fetelor cam multe evenimente se petrec pe aici..abia daca mai pot tine pasul cu vestile noi[bang][bang][bang], incerc totusi cu greu

 

Tanima bine ai revenit acasa, sa-ti traiasca puiul si sa fie sanatos. Nu trebuie sa ai mustrari de constiinta ca ai facut anestezie generala, in fond medicul stie cum e mai bine...si daca el a decis asa, apoi sa fii convinsa ca asa trebuia. [pup] ptr mamica curajoasa

 

Danip + Andra bafta multa maine, sa aveti nasteri usoare, bb-lusi mancaciosi si sa reveniti rapid aici cu povestirile.

Incep galeria ptr voi[bis][bis][bis][harp][harp][cor][majoreta][majoreta][majoreta]

 

Atudor tu mai lasa fricile si panica, bafta luni la control, si daca e ceva..vb pe mess

 

Eu ar cam trebui sa fug, s-a trezit Miruna si nu mai e chip sa stea singura..e in faza "nici o secunda fara mama"[alcool][alcool]

 

Pup fetele dragi si we placut

 

[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [copil] Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">

pozici la 9 luni

asa s-a nascut Miruna

filmuletze poznase

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Madau avem cercelusi la fel[:D].E dulcica rau bebelina ta.Sa-ti traiasca.

 

Dani si Andra bafta multa miine la inducere. Sa veniti cu vesti bune si bebelusi sanatosi.

 

Spuneti-mi in ce consta controlul de 6 saptamini dupa nastere??? Face si eco si ...hop pe masa...sau cum? Si daca stiti si cit costa la noul cabinet. Eu am programare pe 3 nov pe la ora 2 cred.O sa ma duc si cu bebelina....ca am inteles ca asa au procedat toate fetele[:D]...sa vada si Tutu roadele muncii lui.

 

POZE CU PRINTESA

 

Monica si bebe Cosmina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Monique mersi mult, sa stii ca si eu vazusem pozele cu soricica ta mica, dar nu observasem treaba cu cerceii. [8]ptr mine

Controlul de 6 sapt..hmm..nu face echo, doar control pe masa si atat. Ai grija daca mergi cu pitica, acum cam e sezon de gripa, raceli, etc..[pup]

 

[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [copil] Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">

pozici la 9 luni

asa s-a nascut Miruna

filmuletze poznase

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hellooo,

Nu m-a oprit, m-a consultat, col rigid, m-a chemat iar marti.

In schimb a oprit-o pe AndraPG, i-a rupt apa, am sunat-o pe la 4, avea saraca dureri mari, astepta sa-i monteze epidurala. Offffffff!!! Sper sa fi nascut pana acum, o sa va anunt.

Eu in continuare fricoasa........[bang]

 

Dani[gravi] 40 fix[baietel]Ovidiu Ioan

Burtica

Nasi de cununie si de botez

 

Ovi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai Danip, eram sigura ca deja esti cu bebita in brate. M-au luat si pe mine emotiile daca asta mica nu apare pana la 40 de saptamani. Poate iti face bebe creo surpriza pana marti si ia atitudine[:)].

Asteptam si vesti de la Andra! Deja acum cred ca e fericita si cu bb in bratic.

 

mayaione 38+ si [fetita]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari andra ptr bebelina. Numai bebelusi grasuti. Al meu e piticul gastii. Dar ne facem noi mari.

Danip greu de tine sa astepti atat. Eu ma bucur ca am nascut mai devreme si am scapat. Bafta marti. Poate bebe nu vrea sa mai astepte totusi pana atunci si... vine mai curand.

Curaj burticoaselor, ca mai aveti putin. Uite eu am si uitat prin cate am trecut. Si bebe sta pe balcon in carut la soare de 2 ore iar eu bantui pe net. Mama denaturata.

Am plecat sa il bag in casa sa dorm si eu un pic.

Va pup

 

Mamica lui Rares

http://pg.photos.yahoo.com/ph/tanima_i/album?.dir=/518fre2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Andraid="red">, sa-ti traiasca minunea, sa va bucurati de ea, sa fie sanatoasa si sa aiba mult noroc in viata!!! [bis][bis][bis] Te asteptam cu povesti [pup][flo]

Danipid="red">, draga de ea!!! Va fi bine si in cazul tau, nu am niciun dubiu, ca doar avem doctor, nu jucarie [:D]. Incepem galeria sa fim sigure [:D]

[bum][bum][bum][batetoba][batetoba][batetoba]

[majoreta][majoreta][majoreta][majoreta][majoreta]

 

Noi mergem azi la dl dr sa vedem cum am evoluat si daca ma programeaza pentru cezariana. Sunt tare curioasa ce strategie va adopta.

Va [pup]ic pe toate!

 

Ana [gravi] 38w3d cu [baietel] Tiberiu Mihai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...