Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (16)


clio

Recommended Posts

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna dimineata mamici si viitoare mamici!

 

sunt si eu o mamica si deocamdata sunt supravehgherea unei dne dr in leg cu care incep sa am tot mai multa strangere de inima,ca sa nu mai spun si despre maternitate (bucur).imi poate spune cineva cu cat timp inainte ma pot programa la dr tutunaru si cum (un nr de tel,ceva).acum nu cred ca mai am timp sa ma programez,daca pe 3 noiembrie pleaca...

oricum,sunt o graviduta f tanara,am avut o sarcina fara probleme,analizele bune,am un bebe care creste f frumos pana acum,nu cred ca as fi o problema pt un dr sa ma ia in evidenta,chiar daca am 7 luni pline.

va rog sa imi raspundeti si mie,sunt cu inima stransa in leg cu dr mea...

 

va pup [pup]

 

[aerob]filmulete cu bebe in burtica id="Verdana">id="size2">id="red"> [fetita]id="red">

 

[8**]30+id="Verdana">id="size2">id="red">[9cer]

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineta!

Am si eu o intrebare pentru pacientele dr.Tutunaru.A facut cineva amniocenteza cu dansul?

Ce presupune asta? E dureroasa?Trebuie sa te internezi in spital ?

Si nu in ultimul rand ,cam care sunt costurile?

 

Sunt o viitoare mamica foarte stresata,dupa cateva experiente nereusite si tare dureroase.

Avem 16 saptamani si sarcina merge bine pana acum.dar trebuie facuta analiza aceasta avand in vedere varsta mea(39 ani).

 

Multumesc de ajutor

mihaela 16+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela eu nu am facut dar ai incredere in dansul. Nu e o procedura dureroasa din cate am inteles. Trebuie doar repaus la pat dupa, stai linistita ca o sa fie totul bine[pup].

Atudooooor, bafta azi, tinem pumnii!!! Daca nu te opereaza azi, ne vedem miercuri dimineata, ma ghidezi si pe mine ca o veterana ce vei fi[:D]. M-au apucat emotii groaznice, mai bine nasteam luni, m-am bucurat de 2 zile amanare.

 

mayaione 39w3d si [fetita]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...