Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (16)


clio

Recommended Posts

quote:Originally posted by Eseea

Buna fetelor ,Dl dr mai are maine consultatii la cabinet si apoi abia pe 13 nov.( pentru fetele care se intrebau cand e plecat).Sunt si eu o graviduta a dr Tutunaru, caruia ii sunt pacienta de aproape 2 ani....dupa 2 sarcini pierdute ( una avort spontan, una fara embrion) si multi ani de infertilitate inexplicabila intre ele, multe tratamente, laparoscopie, acupunctura, homeopatie, naturiste, etc… sper ca aceasta sarcina sa fie dusa la capat! Acum am ajuns deja la 15 saptamani, totul e bine, dupa ceva peripetii. Suntem ff fericiti, vom avea o FETITAid="red">, exact ce ne-am dorit, dar cel mai important este ca la ecografia morfologica la dr Iosup totul a iesit ok. Chiar acum am primit si rezultatul la triplul test, care, la fel, este bun. Asa ca deocamdata s-au mai dus grijile . Deocamdata . Va doresc bafta la toate si bb sanatosi si la termen![:)]


id="quote">id="quote">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

buna fetelor

Sunt noua pe aici, viitoare mamica probabil pe la 1 decembrie, pacienta a dr. Tutunaru

Am o mare nelamurire, daca dr. nu este in tara si apar ceva probleme pe cine pot contacta? Are cineva astfel de informatii sa ma ajute si pe mine? Am inteles ca saptamana urmatoare dr. nu are consultatii la cabinet. Daca bebelina mea vrea sa vina tocmai atunci cu cine vorbesc? mai este cineva intr-o astfel de situatie, va rog ajutati-ma.

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maya sa-ti traiasca bb, sa fie sanatoasa si voioasa![bis][bis][bis]. De ce s-a ajuns pana la urma la cezariana..asteptam sa ne povestesti cand ajungi acasa.

 

Dana ptr situatiile in care dr T nu e disponibil, il secondeaza cu succes dr. Bogdan Alexandru (rezidentul lui...sau a terminat deja?). Iti pot da fetele nr lui de telefon. Sau Ramona, asistenta.

 

[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [copil] Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">

pozici la 10 luni

asa s-a nascut Miruna

filmuletze poznase

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maya, felicitari!!! moaama, da' ce grasunica ai!! banuiesc ca nu si-a facut loc singurica si-a scos-o doctorul!

 

sa va traiasca minunea mica, s-a cam lasat asteptata in viata voastra, dar acum v-a inseninat-o!

 

[pup] si [flo]!

 

Cristina [bicla]Andrei-Razvanid="blue">(2.08.2003)id="size1"> si [copil]Iris-Sabinaid="red">(17.11.2005)id="size1">id="Comic Sans MS">

Andrei si Iris

Nazdravani de august-septembrie 2003

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maya felicitari sa-ti traiasca grasunica

 

Am fost si noi ieri la control ( adica doar eu ) ca era vijelia aia afara si nu am putut sa o iau pe soricica sa o vada tutu. Sint bine cica s-a retrasa uterul iar secretia galbuie cica este de la firele cu care sint cusuta. Am vazut ca si-a luat aparatura noua , mai ales scaulul ala de nu stiam cum sa ma asez pe el[:-)))]mai ales ca era si rosu.

L-am intrebat de ce problema mea ( vas previa pe placenta) nu s-a vazut la eco. Mi-a spus ca e ceva rar si numa un ecografist care nu are ce face sta sa caute acul in carul cu fin...cam asa ceva.

 

In rest acelasi Tutunaru care face glume[:D].....ce faci mai tu ai nascut cu mine[:-)))]de ce-ai venit.

 

POZE CU PRINTESA

 

Monica si bebe Cosmina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Monique_new

 

In rest acelasi Tutunaru care face glume[:D].....ce faci mai tu ai nascut cu mine[:-)))]de ce-ai venit.


id="quote">id="quote">

 

[:-)))][:-)))][:-)))]

 

[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [copil] Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">

pozici la 10 luni

asa s-a nascut Miruna

filmuletze poznase

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...