Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (16)


clio

Recommended Posts

Va pup fetelor!!! [pup] Ne-am externat si noi vineri la pranz. E ok si operatia, ma mai tine, ma mai doare dar asta e, mergem inainte.

Problema e ca nu am laptic...ma mulg si abia scot 10 ml, sunt f trista. Aveti vreo reteta minune? bebe suge din greu dar se enerveaza ca nu ii vine foarte mult lapte. Il tin la san cam o ora dar nu se satura. Please HELP!!

Mayaid="red"> era inca in Terapie cand am plecat eu. A nascut pe 2 prin cezariana dupa ce se chinuise cu o zi inainte sa nasca natural. Am vb cu ea, e bine acum.

Intrebare: de unde se iau banii ajutor de la stat? De la primaria unde a fost declarat bebe?id="blue">Mercic anticipat.

Va pup si revin cu amanunte

 

Ana [mamica] lui [bb] Tiberiu Mihai

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Clio preiau stafeta[:D], insa sa nu cumva sa nu mai intri, macar din cand in cand, sa ne spui ce mai face tiza Mirunei..don'soara Alexia. Poze ceva..ne arati?[pup][pup][pup]

 

Exlutonul eu am luat inainte de venirea menstruatiei, l-am inceput pur si simplu, si am facut pauzele de rigoare. Daca asteptam CM...imbatraneam, mi-a venit la 4.5 luni de la nastere[q][q]

 

[mamica]Madau siid="black">id="Arial Black"> [copil] Alexia Miruna (15 dec 2005)id="Arial Black">id="red">

pozici la 10 luni

asa s-a nascut Miruna

filmuletze poznase

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Cata_adr

alexutza, am fost eu vineri. E suportabil controlul. Ca si anticonceptionale, mie mi-a dat Exluton. Problema mea e ca nu mi-a venit ciclul pana acum si pe prospect scrie ca trebuie sa iau in prima zi a ciclului menstrual. Aveti idee cand ar trebui sa-mi vina ciclul???Cata - o mamica fericita[bebic]Robert Alexandru: POZE BEBE----------------You really can change the world if you care enough!


id="quote">id="quote">Ce sa doara????????? Mie mi-a facut doar eco pe deasupra, nici macar nu m-am dezbracat[:D]Exluton mi-a spus sa iau din ziua aia in care am fost la control cu "intrare in functiune " dupa o saptamina[sex]si nu imi venise ciclu. Mi-a venit a doua zi dupa control.....cred.Ca e mai "subtire" adica nu cantitativ cit era inainte.Trebuie sa fie abundent oare?Nu e regula la venit CM teoretic dupa ce nu mai alaptezi (asa mi-a spus tutu0 dar practic oricind.Ce o face danip???pupiciPOZE CU PRINTESAMonica si bebe Cosmina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Am intrat si eu pe ultima suta de metri tocmai acum cand Tutu este plecat. Sa speram ca bebita mea va sta in burtica pana se va intoarce nenea dr. DPM este pe 10 nov si Tutunaru se intoarce pe 11 nov. Doamne ajuta sa nasc cu el! Mai este cineva in situatia mea c-am observat ca majoritatea dintre voi ati nascut. Felicitari pentru bebeii vostri si sa va bucurati de ei! Pupici
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...