Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dr. Tutunaru (16)


clio

Recommended Posts

Multumesc pt raspuns kid2003, dar ma interesa cate pastile / zi sa iau , ca am incredere in drT , si am vazut si din prospect ca nu are ce sa-mi faca rau , apropo pana cand se ia Bio Marine , pana in ce saptamana?

 

iriss27 merg eu astazi la dr Iosup (pt o eco morfologica), la ora 13.00, o sa-ti povestesc mai multe detalii maine, daca ai anunite intrebari scrie pe privat sa stiu sa ma " documentez" , dar pana in ora 12.30 cand o sa plec spre cabinet .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 294
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cata te pupic... Pt.nasuc ii pun ser fiziologic si Marimer.. e apa de mare...De dormit nici bebelina mea nu doarme.. asa ca daca vrei venim sa i tinem de urat puiului tau...[:D]. Pana acum se tot mataia noaptea dar azi, desi azi noapte nu a dormit abia am reusit sa o adorm azi.. desi a mancat,era schimbata...asa ca se pare ca nici ziua nu prea mai vrea sa doarma. Nu stiu de unde are atata energie ca eu pic de somn..Nu mai pot.. Si cand vad cum se mataie ma apuca si pe mine cate o stare.

Mada daca poti da mi ID /ul sa mai vb..

Pupici

Iaylin,mamica Ruxandrei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Eu nu am mai intrat de mult pt ca acum m-am mutat la scutece.

Am vazut ca vreti trusa epidurala. Eu am una pt ca nu a fost anestezist sa mi-o monteze. Daca va intereseaza il pun pe sotz sa o livreze. Dati un pm sau un buzz pe yahoo - nikul e tot iulenca.

Si fiti curajoase ca nasterea e usoara si viatza cu bebe e dementiala desi grea uneori.

 

Pupici

 

Iulenca

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10722;104/st/20060808/n/MARIA+THEODORA/dt/8/k/82d2/age.png

 

[foto]MARIA THEODORAid="red">[:D]

 

poze[http://pg.photos.yahoo.com/ph/iulenca/my_photos]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Iriss, dupa cum ti-am promis revin cu noutati , aco morfologica ieri (10.10.2006) m-a costat 1.500.000lei , dra Iosup a fost foarte atent (glumet) si dragutz. Mi-a spus ca o sa am un baietel (sanatos), imi vine sa plec pe strada si sa spun la toata lumea vestea cea mare si bucuria din sufletul meu ......

Va pup pe toate!

 

P.S. - noi eram pregatiti sufleteste pt fetita , chiar alesesem si numele , insa dr Iosup a insistat sa alegem un nume pt baielelul nostru si a si trecut deja pe fisa lui numele , a fost asa emotionant....

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc fetele pt raspunsuri,

 

felicitari matza pt baietel!!

 

noua cand ne-a spus ce este, eram asa stresata sa vad daca e bine, incat nu am apucat sa ma bucur decat acasa [hop]

noi o sa avem fetita, desi sotul meu nu este extrem de incantat, ca orice barbat isi dorea baietel ... dar mai avem timp sa facem si un fratior pt Yvonne (asa isi doreste el sa o cheme [copil])

 

Irina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Whaaaaaaat? Eu am fost tot ieri la eco la Iosup si a fost 2,5 mil, culmea ca am avut numai 2100 si i-am zis ca-i las azi la tutu restul. Oricum vestea buna a fost ca e super bine bb si ca mi-au scayut IR-urile, asa ca sa yicem ca nu mai conteaya, dar totusi...

 

matza, poti confirma, numai 1,5 mil??? ii mai las restul lui tutu sau nu[?]

 

s-aveti pui sanatosi!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...