Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe voi va mai strange sotul in bratze noaptea?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Aseara a fost o mare furtuna,fulgera si tuna foarte rau iar sotul meu ma tot strangea in bratze parca vroia sa ma protejeze,eram in pat deci nu era nici un pericol pt mine,dar tare mi-a placut.Atunci mi-am amintit ca asa dormeam la inceput lipiti unul de altul,parca avand aceeasi suflare,apoi au sosit cei mici care se tot bagau intre noi si amandoi tinjeam dupa un pat mai mare si loc mai mult. Voi cum mai dormiti?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Initial creeata de Lemoni

Aseara a fost o mare furtuna,fulgera si tuna foarte rau iar sotul meu ma tot strangea in bratze parca vroia sa ma protejeze,eram in pat deci nu era nici un pericol pt mine,dar tare mi-a placut.Atunci mi-am amintit ca asa dormeam la inceput lipiti unul de altul,parca avand aceeasi suflare,apoi au sosit cei mici care se tot bagau intre noi si amandoi tinjeam dupa un pat mai mare si loc mai mult. Voi cum mai dormiti?


id="quote">id="quote">ca doua boabe intr-o pastaie[:D] avem ditamai patul de 2m/150, si dormim inghesuiti intr-un colt, unu peste celalalt[:D] si ce bine e[il]Noeid="Comic Sans MS">id="size1"> siid="red">id="size1"> Anne-Biancaid="teal"> (14.03.2006)[cit]id="Comic Sans MS">id="size1">Ce mai citim noiid="navy">id="Comic Sans MS">id="size1">Noi prin Parisid="size1">id="Georgia">Pentru Barbye, una dintre noi...Trebuie sa ajuti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Inainte sa adormim, da stam lipiti unul de altul. Cind mi se face somn eu ma cuibaresc in stinga patului el in dreapta...el doarme pe burta, eu colac. In weekend dimineata ne trezim facuti sandwich de pitici. Noroc ca-i patul mare.

 

Sincer, lipita si eu m-as sufoca...si nu cred ca as putea adormi. Imi place sa am perna racoroasa (o invirt pe cealalta parte toata noaptea).

 

Anamaria mama la Nick (8)& Alex (5)

 

I used to be indecisive, but now I'm not sure.id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

well..eu dorm cu motanul, fund in fund, cap-fund, coada motan peste ochi, fund de motan inghesuit la gat, bot de motan bagat in parul meu, motan cu capul pe perna mea, motan care ma inghesuie si ma impinge sa ma dau mai incolo...se pune??

 

[pis]

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

posted by MaryP Noi?...fund in fund si noapte buna! Cam asa "ne strangem noi in brate"! Si mie mi-e dor, fiindca si noi dormeam la fel la inceput, acu' probleme, copil, oboseala...

 

Esti tare haioasa dar iti dau dreptate am fost acolo si stiu cum este.

Nici nu ma asteptam la atitea raspunsuri .

babyblue punem si motanul daca vrei tu.

Noe voi de cati ani sunteti casatoriti?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...