Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe voi va mai strange sotul in bratze noaptea?


Recommended Posts

Da, daca eu nu as fi prea obosita dupa 10 ore de servici si 4 ore cu mandra mica. Eu ii tot repet sa nu-i mai fie teama, ca nu fug [:-)))] Dar adevarul e ca imi place sa am spatiu fara sa fiu sufocata [^]

 

________________________________________id="red">

Daria & [zana]Giulia (2004 08 16)id="red">id="Trebuchet MS">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Lemoni

posted by MaryP Noi?...fund in fund si noapte buna! Cam asa "ne strangem noi in brate"! Si mie mi-e dor, fiindca si noi dormeam la fel la inceput, acu' probleme, copil, oboseala... Esti tare haioasa dar iti dau dreptate am fost acolo si stiu cum este. Nici nu ma asteptam la atitea raspunsuri . babyblue punem si motanul daca vrei tu. Noe voi de cati ani sunteti casatoriti?


id="quote">id="quote">de fix un an[:D]dar nu-l las nici mai incolo, si daca nu se conformeaza:...[sm][sm][sm]Noeid="Comic Sans MS">id="size1"> siid="red">id="size1"> Anne-Biancaid="teal"> (14.03.2006)[cit]id="Comic Sans MS">id="size1">Ce mai citim noiid="navy">id="Comic Sans MS">id="size1">Noi prin Parisid="size1">id="Georgia">Pentru Barbye, una dintre noi...Trebuie sa ajuti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi numai imbratisati dormim [il]. E ca un ritual: seara ma tine el in brate, iar spre dimineata, deschide un ochi, zambeste si se intoarce cu spatele...atunci e randul meu sa-l tin in brate. [:)]

Si chiar daca uneori ne mai ciondam, niciodata nu dormim altfel decat imbratisati. Incet, incet, ne luam in brate...altfel nici unul din noi nu putem dormi (deh, obisnuinta...). Si uitam de ce ne-am ciondanit. [il]

 

Odata am primit un sfat pretios: niciodata, dar niciodata sa nu ne culcam certati!

 

Nunta noastra - 3 Iunie 2006

 

 

Barbye are nevoie de noi. Si tu poti sa ajuti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daaa, inca ne mai tinem in brate, asta cand nu este copilul intre noi. Se pare ca deja s-a creat o dependenta. Nu pot sa dorm daca nu ma lipesc de cineva. Daca e fii-mea cu noi, o iau pe ea si-o strang, daca lipseste, imi iau sotul din dotare in brate.

E adevarat ca uneori fac figuri: hai, ca-i randul tau sa ma tii!! (cu toate ca nu pot sa dorm, dar asa...ca sa-l chinui putin). Ma tine 5-10 minute si apoi imi explica cum ca ar fi timpul sa schimbam pozitia, asta in cazul in care nu adoarme si imi sforaie fix in ureche, asa ca-l intorc eu, de buna voie si nesilita de nimeni [;)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intotdeauna adormim imbratisati,si asa ne si trezim. Daca peste noapte ma duc la toaleta, se trezeste si ma cauta,daca se duce el, il caut eu.

Mai greu e acum, ca am 33 de saptamani de sarcina, dar tot ma tine in brate,de parca ar vrea sa ma bage in el cu totul.

Uneori, mai sare pe noi si fetita pe care deja o avem, si stam asa, toti trei,parca am fi un sandvis mare, mare.

 

 

[gravi]33saptamani fix,Iasmina si bebe Georgia Helia

 

cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, de la inceput , si tot in pozitiile alea am ramas. Dar nu- mi place pentru ca are mainile si picioarele grele si se urca pe mine ca pe o perna. Eu de mica am dormit singura si asa imi place. Cand suntem certati (cam rar, la cat de obosita sunt),ma odihnesc foarte bine, si cand ii spun, se supara. Ma indeasa intr- un colt de parca ar veni unul noaptea sa ma ia de la el si ii e frica sa nu plec.

A! si inca ceva...noaptea ma mai duc la baie...si o data il auzi in somn: Ce faci , unde pleci?

-La Paris! e raspunsul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi nu cred ca dormim imbratisati insa adormim imbratisati. de cele mai multe ori in pozitia lingurei, adica eu ma fac covrig si el ma imbratiseaza si asa adormim. Chiar la asta ma gandeam dimineata: ne-am fatait amandoi, eram in starea dintre somn si realitate, si m-a imbratisat vreo ora, teoretic dormeam, practic ma simteam asa bine in bratele lui care nu ma lasau sa plec si veneau repede la imbratisat...

 

poze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...