Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe voi va mai strange sotul in bratze noaptea?


Recommended Posts

Ma bucura faptul ca exista atita dragoste intre cupluri.

Imi faceam griji citind aici asa de multe povesti triste.

off subiect

Oare flacara dragostei se mai aprinde din cand in cand?

Azi am mai avut o supriza placuta din partea sotului meu mi-a trimes la servici un mare buchet de flori.

Acum e una din doua ori ma inseala......haaaaaaa(glumesc sper sa nu fie cazul)ori flacara aceea s-a aprins iar intre noi a doua oara la batrinete oricum ceea ce simt acum cand scriu sunt fluturasi la stomac parca am iar 20 de ani!

E ciudat sa nu credeti ca nu am primit flori inainte dar acum e ceva ,ceva ce nu pot sa descriu .

sa fiti iubite

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by monalac

de 1 an si 9 luni,de cand s a nascut copilul,nu mai dormim impreuna,ca asta mic nu vruse in patut....dar nici inainte nu se omora cu luatul in brate,vorba cuiva de pe aici,a zis ca se odihneste mai bine decand doarme singur.


id="quote">id="quote">...si nu are dreptate??? eu nu ma odihnesc daca cineva se fatzaie sau sforaie langa mine. Am un somn de iepure [bang]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

noi suntem de 9 ani impreuna:cand ne ducem la nani el ma tzine in brate si dupa ce vine mos Ene,eu ma sui cu un picior peste el si il iau si in brate.si noi 2 ne trezim pt pipi,dar tot in bratzica ne tzinem si dupa ce am fost la toaleta.kiar si cand e cald tot asa dormim,nu putem altfel.

cand eram insarcinata a fost ok pana pe la 35s cand trebuia sa dorm pe spate,dar tot ma tinea de mana sau de burtica k sa o simta pe bebelina.apoi cand s-a nascut fata am tot dormit separati,dar pana sa ma duc la fata in camera(1 sau 3 noaptea) tot adormeam amandoi imbratisati pe un varf de canapea neextensibila,dormim atat de bine aman2.nu suportam sa adormim fara sa ne pupacim si nu putem sa adormim dk suntem certati.asa k ne clarificam trebili[:D] si adormim impacati si mai indragostiti.el imi zice acum o luna si ceva(m-am topit): vezi k ti-a iesit un umar din mine si imi impinge umarul meu in el k sa intru la loc asa cum trebuie k noi suntem o fiinta,eu sunt el si nu pot sa ies din sufletul lui.si mereu ne uitam in ochii celuilalt sa vedem dk mai se vede sclipirea jucausa de dragoste[il].ne zicem :ia sa vedem mai e akolo.si ne uitam unul la altul beti de fericire si spunem:da,mai e aklo[il]

acum murim de dor k eu sunt cu fata in vacanta prelungita in Ro...

Lemoni,I got butterflies in my tummy too.si nu mai am 20 de ani...dar imi place muuult.

 

 


[mamica]de piticotu' uriash id="size3">id="purple">id="Book Antiqua">

 

m-am facut maricicaid="red">id="size3">

 

 

[foto] POVESTEA MINUNIIid="green">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Foarte dificil de raspuns la intrebarea asta [alcool].

Sa va explic.

La inceput dormim in bine-cunoscuta pozitie lingurita [amoras], tare dragutz [il]...dupa cateva ore insa, linguritza dispare in neant...mai mult imi smulge efectiv perna de sub cap (cred ca in alta viata a fost fiu de beizadea de-i plac atat pernele), fura si toata plapuma si daca incerc cumva sa reintru in posesia celor mai sus amintite ma mai si maraie [:D]...da, primele ore se pun, nu-i asa? [bang]

 

Simona, mama de bebe Luca (12.09.2005)id="red">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare.[;)]

Noi avem 9 ani impreuna si si acum dormim unul in bratele celuilalt, ba inca ceva curios, ne intoarcem unul dupa celalalt.Si avem un pat de 2.4 x 2, deci nu e deloc mic, dar ne place mult sa dormim asa[:)]

Uneori se mai intampla ca eu sa adorm, si el imi ia ochelarii de pe nas, ma inveleste, daca trebuie si ma ia in brate[olala]

O seara frumoasa tuturor[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...