Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe voi va mai strange sotul in bratze noaptea?


Recommended Posts

Dragutz, acum imi amintesc si eu de vremurile bune de inceput. Scurta perioada de altfel.

Acuma imi piere orice urma de somn de furie cind ma gindesc ca incearca sa ma foloseasca ca suport pentru piciorul lui. Pai daca iubesti pe cineva, ai naibii grije sa nu-l trezesti, nu-ti aranjezi tu membrele comod pentru tine folosind portiuni din corpul celuluilalt mai ca o perna, mai ca un suport, mai ca patura electrica. Nici nu-i nevoie de fapt sa-l iubesti, doar sa nu te folosesti de el spre binele tau si doar al tau.

De aia ma scol asa obosita dimineata. La mine'n pat se duc lupte teritoriale in fiecare noapte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Salutare!

 

Si noi incepem noaptea cu linguritza, ori el ma tine in bratze ori eu pe el. Dupa care eu incep sa-l imping cu fundul putin, inca putin si cu inca putin noroc mai aud: bufff! Hopa! Iar a ajuns puiul pe jos [:D]

Din cand in cand mai facem si motanul sandwish si dimineata ma bufneste rasul cand vreau sa pup puiul ma trezesc ca clipesc ochi in ochi cu motanul [:D]

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/odeta83/album?.dir=/1277re2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by olim

Salutare.[;)]Noi avem 9 ani impreuna si si acum dormim unul in bratele celuilalt, ba inca ceva curios, ne intoarcem unul dupa celalalt.Si avem un pat de 2.4 x 2, deci nu e deloc mic, dar ne place mult sa dormim asa[:)][olala]


id="quote">id="quote">hi,hi..parca ne-ai descris pe noi....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bucurati-va de vremurile astea!

Ce veti face dupa 20 ani, cand sforaie?[bang]

Cand ai nevoie de spatiul tau?

Cand tu vrei plapuma si el doar patura?

Cand tu vrei intuneric si el uita veioza aprinsa?

Dar nostalgiile raman si este bine sa aveti de ce sa va aduceti aminte[pup]

 

Intreaba si vei primi un raspuns!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La noi depinde de anotimp.Vara exclus sa ne luam in brate ca e tot timpul cald.Iarna ne luam in brate si dupa ce ne incalzim fiecare cu partea lui dar ne tinem de mana sau ne atingem.

 

 

 

Razvanid="blue">(07 martie 2004)[testoasa] si mami[vampa]

 

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.id="purple">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...