Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe voi va mai strange sotul in bratze noaptea?


Recommended Posts

quote:Initial creeata de Lemoni

Aseara a fost o mare furtuna,fulgera si tuna foarte rau iar sotul meu ma tot strangea in bratze parca vroia sa ma protejeze,eram in pat deci nu era nici un pericol pt mine,dar tare mi-a placut.Atunci mi-am amintit ca asa dormeam la inceput lipiti unul de altul,parca avand aceeasi suflare,apoi au sosit cei mici care se tot bagau intre noi si amandoi tinjeam dupa un pat mai mare si loc mai mult. Voi cum mai dormiti?


id="quote">id="quote">sa fii atenta sa nu alunece cu miinile spre git.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Initial creeata de Lemoni

Aseara a fost o mare furtuna,fulgera si tuna foarte rau iar sotul meu ma tot strangea in bratze parca vroia sa ma protejeze,eram in pat deci nu era nici un pericol pt mine,dar tare mi-a placut.Atunci mi-am amintit ca asa dormeam la inceput lipiti unul de altul,parca avand aceeasi suflare,apoi au sosit cei mici care se tot bagau intre noi si amandoi tinjeam dupa un pat mai mare si loc mai mult. Voi cum mai dormiti?


id="quote">id="quote">De minuta cu bb Bogdan [:D]
[pup]Karina [sofer] + Bogdanel [bicla]Asta e parerea mea, dar tu faci cum crezi ca e mai bine [:D] Tine aripioara asta, voinice
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by linasobolina

 

Ce veti face dupa 20 ani, cand sforaie?[bang]

Cand ai nevoie de spatiul tau?

Cand tu vrei plapuma si el doar patura?

Cand tu vrei intuneric si el uita veioza aprinsa?

 


id="quote">id="quote">

 

Mi se pare amuzant sa proiectam astea in viitor, cand se pot intampla chiar acum. Sotul poate foarte bine sa sforaie de la inceput, nu-i anormal sa-si revendice uneori spatiul (ca si sotia de altfel)- nu vad in asta o tragedie, de exemplu eu, cand sunt racita vreau sa dorm singura, in alta camera. E posibil ca unul sa vrea sa se inveleasca doar cu ceva subtire sau, din contra, cu ceva mai gros (si, care-i problema, e mai mare iubirea daca cei doi stau sub aceeasi plapuma?) Se poate dormi bine mersi si invelit separat, astfel nu risti sa-l dezvelesti pe celalalt si nici sa ramai tu dezvelit. Daca vrei intuneric stingi veioza de pe noptiera ta si lasi omul sa-si citeasca ziarul, cartea, etc sau invers- el te lasa pe tine.

 

 

 

 

Cristina,

mama lui

Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002

Cresc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

in brate nu.. dar ne atingem, ne tinem de mina, ne pipaim, ne cautam

Eu as zice ca i promitator dupa 2 ani de convietuire bot in bot Apoi eu dorm pe burta si cu un genunche indoit, si unde mai pui ca ma frasui toata noaptea

 

poze multe cu noi[foto]

Ana a implinit un an[foto]

Vara lui 2006[foto]

"da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe mine ma tine in bratze aproape in fiecare noapte... Cand nu suntem certati... dar nu dormim toata noaptea imbratisati.

Noptile trecute dormeam linistita pe spate cand sotul meu s-a intors in somn si nu stiu cum, mana lui a aterizat pe abdomenul meu. Evident ca icnind, m-am trezit. Sotul meu mi-a auzit geamatul, s-a trezit si m-a luat afectuos in bratze intrebandu-ma: Ai visat urat, iubita mea? [:D][il]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adevarul e ca(virgula)copilasii nostri distanteaza mult relatia intre soti; eu tocmai am incheiat 4 ani de separare in patul conjugal, am aranjat fiecare copchil in camera lui si noi ne-am regasit in patul nostru mare!! Si ce frumoasa a fost regasirea... facem dragoste apropae in fiecare seara... si asta dupa 7 ani de casnicie... apoi nu mai am timp sa ma gandesc cum adormim... ca somnul vine asa repedeee...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce inseamna asta? Cum te "frasui"?

quote:Originally posted by tora97

in brate nu.. dar ne atingem, ne tinem de mina, ne pipaim, ne cautamEu as zice ca i promitator dupa 2 ani de convietuire bot in bot Apoi eu dorm pe burta si cu un genunche indoit, si unde mai pui ca ma frasui toata noapteapoze multe cu noi[foto]Ana a implinit un an[foto]Vara lui 2006[foto]"da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez


id="quote">id="quote">Nunta noastra: 29 iulie 2006"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."Seneca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De cand cu copilu nici nu mai dormim in acelasi pat... nici vorba de tinut in brate [xx(] eu cad seara lesinata de oboseala si vreau sa ma odihnesc ca nu pot sa stiu de cate ori ma 'solicita' copilu noaptea ..plus ca sotzul se trezeste la 5 dimineata si eu 'abia' la 6.30

Si drept sa spun, m-am obisnuit asa, sa dorm singura sa ma lafai in tot patul...ceea ce acum 10 ani cand ne-am casatorit era de neinchipuit pentru mine [:D]

 

Ingrid si Cristi 3 ani si 7 luni

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...