Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pe voi va mai strange sotul in bratze noaptea?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu nu am putut sa dorm niciodata cu cineva in pat. De mica am dormit doar singura in camera. Nu pot sa sufar sa dorm imbratisata, nici macar sa puna un brat pe mine. Am nevoie sa ma pot misca nu sa-mi delimiteze cineva teritoriul.

Sotul meu a incercat sa ma obisnuiasca sa dormim imbratisati dar am sfarsit prin a-l obisnui eu sa dormim oarecum separati.

La mine cel putin, dragostea nu are nimic cu somnul. Stam impreuna in pat, radem, ne mangaiem dar cand e de dormit o taie fiecare in zona lui si dormim. Sunt foarte rea de somn si la capitolul asta nu accept compromisuri "de dragul iubirii".

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by doinabita

Si noi dormim imbratisati!Caci altfel nu putem adormi, asa ne-am obisnuit de 24 ani!


id="quote">id="quote">...ca tot se gandea cineva cum e dupa 20 de ani...Uite cum e! doinaid="red">, [flo]Nunta noastra - 3 Iunie 2006Vine bebe !id="red"> [gravi]Barbye are nevoie de noi. Si tu poti sa ajuti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca mi-am adus aminte si de prietena mea din tinerete ce raspundea la aceasta intrebare ,la una din pauzele de la servici vorbeam noi proaspete casatorite cum dormim si ea spune ca normal ca doarme cu fetele ca sunt mici si cer multa atentie si sotul trebuie sa se odihneasca.

Alta prietena o intreaba bine, bine si cand vrea si sotul sa faceti ceva (stiti voi ce)ce se intimpla -

La care ea raspunde : Asteapta sa adoarma fetele si MA STRIGA.

Eu mai nesuferita intreb bine bine te striga cand vrea el dar cand vrei tu sa faci ceva cum faci?

Ea zice: pei deschid si eu usa si il intreb DAN MAI STRIGAT?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi place ca,inainte sa ne culcam ne dam pupicul [pup]de ,,noapte buna'' si ne luam in brate ca nu cumva ,,sa ne pierdem ''[:)]! Cand sunt suparata ori nu ma simt bine ma strange in brate (eu fiind intoarsa cu spatele) si-mi spune:,,HAI CA O SA-TI TREACA,PUIUT MIC''![:I] Altfel nu pot sa dorm, asa m-am obisnuit si-mi place mult![il]

 

alibebe

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Lemoni

Hai ca mi-am adus aminte si de prietena mea din tinerete ce raspundea la aceasta intrebare ,la una din pauzele de la servici vorbeam noi proaspete casatorite cum dormim si ea spune ca normal ca doarme cu fetele ca sunt mici si cer multa atentie si sotul trebuie sa se odihneasca.Alta prietena o intreaba bine, bine si cand vrea si sotul sa faceti ceva (stiti voi ce)ce se intimpla - La care ea raspunde : Asteapta sa adoarma fetele si MA STRIGA.Eu mai nesuferita intreb bine bine te striga cand vrea el dar cand vrei tu sa faci ceva cum faci?Ea zice: pei deschid si eu usa si il intreb DAN MAI STRIGAT?


id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]bestiala prietena ta din tinerete !!!noi dormim fiecare in coltul lui...iar cand vine sa ma imbratiseze stiu ca are cateva motive[il]...dar in rest rar sa dormim/trezim imbratisati.sincera sa fiu ador sa fiu imbratisata , mai ales noaptea cand ploua sau tuna...dar sotul meu doarme dus si daca ma bag in el sa il imbratisez incepe si sforaie de placere [bang]Elena[gravi]33+[baietel]POZE"Happiness is not having what you want.It is wanting what you have."id="red">Anonymous
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da. Ma tine in brate si eu ma cuibaresc. De multe ori noaptea ne tinem de mana. Noi de la inceput l-am pus pe bb Dani in patutul lui ca n-am fi vrut sa dormim separat. Eu zic ca-i sanatos pt. cuplu sa doarma impreuna.

 

mamica fericita de Dany-boyid="blue">[patut] [tv]

 

 

 

Steaua nostra nu va apune niciodataid="red"> si lumina ei va dainui mereuid="blue"> [pasiune]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am avut perioade in care dormeam separat (atunci cind aveam bebe foarte mic) dar in general dormim impreuna,iar eu sunt prima care adorm la el in brate(mai ales cind ne uitam la filme noaptea[:D])

 

 

Mariana [gravi] 22+ id="purple">

mama de id="red"> Monica, id="pink"> Mateiid="teal"> si Markusid="blue">id="Comic Sans MS">id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...