Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clipe din trairile sufletelor noastre...(11)


Recommended Posts

Brenda, o sa-mi inchid contul de gabibarta dupa ce va fi activat numele Gabi_K. Deci voi incepe viata noua chiar si aici pe forum:)

Avocatul mi-a dat unele raspunsuri, deci scroafa nu are voie sa bantuie printre lucrurile mele, nu are voie sa ma dea afara din casa doar dupa ceobtine evacuarea mea prin proces. Azi am vb cu iepuroiul si ne-am inteles ca pana la urmatoarea infatisare ma lasa in pace cu toata evacuarea.

 

Gabi+Robert 20.05.1997[duel]Lili 17.05.2002

pozici poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 308
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Neata, mamici frumoase si tatici voinici.....si poftiti la cafeluta,ca in baza lui ril.....

 

Gabi,daca l-ai facut sa inteleaga,e bine.Dar trebuia sa faci un pic urit la el,s-o potoleasca pe zgripturoaica.Spune-i ca vei merge pe cale legala pt.tot ce va face de acum incolo....

 

Eeeeeeee,pe mine m-a luat nostalgia,de dimineata,asa,si ma gindesc ce or face Miha,Alyssa,Briana,Ioana,Danim si alte "bunataturi" care contribuiau pe aici la deliciul cafelutei de dimineata.....

 

Alma.....te-ai mai gindit la ce ti-am spus?

 

 

BRENDAid="purple">

 

[*]Un fulg pentru seara de Craciunid="red">[*]

 

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAIid="limegreen">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai brenda, io ma culc numai dupa ora 2 noaptea. As putea face atunci una a.i. sa gasiti dimineata. Dar, nu e buna rece.

 

 

 


"Exista femei carora nu le place sa faca sa sufere mai multi barbati in acelasi timp, asa ca prefera sa se dedice unuia singur : acestea sunt femeile fidele."

Alfred Capus

id="size1">

 

http://community.webshots.com/user/rilbuc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

un pic pesimista... dar ma tratez:))) Cred ca si azi am sa bag la bord un car de dulciuri, ca altfel nu se poate.

Lili e racita, azi n-am dus-o la gradi, am zis ca daca si asa castig un pic de timp, pun de un cozonac inainte de plecare... zis si facut, insa la 7 fara un sfert bantuiam ca o fantoma pe strazile cartierului cautand prin abc-uri dupa o bucatica de drojdie:) si normal ca iar am intarziat cateva minute de la serv, ca de obicei cand o duc pe Lili la gradi si pierd vremea pe drum cu mofturile ei[:D]

 

Gabi+Robert 20.05.1997[duel]Lili 17.05.2002

pozici poze noi

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...