Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

caut cartea Sandei Marin - format electronic


crista-s

Recommended Posts

  • Răspunsuri 188
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Initial creeata de crista-s

Are cineva cartea de bucate a Sandei Marin in format electronic si e dispusa sa imi trimita fisierul pe mail ( trimit adresa pe PM) sau macar stie o adresa, un link ( care sa functioneze .. cele de pe culinar nu mai sunt active) de unde sa o pot descarca ??Ofer la schimb Radu Anton Roman [flo] [pup]Cristina


id="quote">id="quote">Vezi ca functioneaza culinar.ro, noi chiar am facut ieri o musaca de pe culinar. Daca vrei sa ai acces la retetele in imagini , trebuie sa fii membra a forumului.Cu mult drag, Nana.id="Comic Sans MS"> Pentru Barbye-una dintre noi, Trebuie sa ajuti!!!id="red">"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."id="blue">id="Comic Sans MS">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nana sunt membra culinar, mersi mult de sfat, insa linkul trecut acolo cind incercam sa il deschid imi spunea ca a fost sters (fisierul era vechi probabil).

 

Saso mai incearca dupa o scurta pauza ( mie mia dat mesaj sa astept citeva minute intre sanda marin si gheorg... ). Daca tot nu merge trimite pe PM adresa ta de mail.

 

Cristina

 

 

"Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...