Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

caut cartea Sandei Marin - format electronic


crista-s

Recommended Posts

  • Răspunsuri 188
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Am trimis eu toate 3 cartile tuturor( dorsilia, klaus si preda ).. sa intrati fiecare cu modifica mesajul si sa va stergeti adresele de email.

Si pt viitor dc mai sunt fete care nu reusesc sa descarce fisierele puse de happyalex .. trimiteti PM cu adresele voastre de mail.. ca e mai bine asa.

 

claudia mesajul pt tine s-a intors inapoi ... mi-a zis: Delivery to the following recipients failed.

claudia@stonet.ro

e adresa gresita sau nu e atit de incapatoare sa intre toate 3 cartile din un mail??

 

 

 

Cristina

 

 

"Quando vuoi davvero l'amore lo troverai che ti aspetta."

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu fac cremes cu foi cumparate:

4 galbenuse+2 linguri faina+1 budinca vanilie+ 8 linguri zahar+500 ml lapte se fierb pana se ingroasa.

Separat se bat 4 albuse spuma.

Se amesteca crema fierbinte cu albusele, cu grija, de jos in sus si se pun intre cele 2 foi. Se pudreaza foaia de deasupra cu zahar pudra.

Pofta buna!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Vianne

Multzumim,Happyalex! Minunata, ca intotdeauna[il]~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~http://community.webshots.com/user/alinavillanova


id="quote">id="quote">Doamnelor, cu multa placere!---------------------------------------------------I'm always right. If you disagree with that you are simply wrong...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...