Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ciudatenie!


Recommended Posts

...revin... Daca vrei sa-l intelegi gandeste-te la motivele pentru care tu nu-i atragi atentia de cate ori vezi un barbat care-ti place(si n-are cum sa nu se intample, mai rar ca femeile sunt mai selective, dar frecvent). Ei bine, exact cenzurile alea, el nu le are.

 

nume

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns

ce parere am?

 

fustangiu, afemeiat, si mai exista si alti termeni si mai elogioshi

 

Ce ami ingrijoratoare mi se pare afirmatia asta: ""vai pisi, tu esti cea mai buna, ca de aia stau cu tine, dar dc ti=as zice asta ti-au lua-o in cap".....

Asta e o afirmatie meschina.

Pai, daca d'aia sta cu mine, si nu-l intereseaza decit aspectul, ma intereseaza si pe mine doar portofelul lui si asa ajungem la paritate.

 

Nu de altceva, din dragoste, evident.

Adik doar ca sa fiu ce-si doreste.

Statutul de "cea mai cea" costa, nu gluma.

 

Toate fundurile fara celulite pe care le admira el sint mentinute asha cu efort, timp shi mai ales bani.

Daca isi permite bibelouri d'astea, perfect.

Daca nu-si permite, sa nu macane.

 

Ca si eu as vrea sa am vreo 3 Ferrari, nu unu', si nu m-a dus capul sa produc cit sa mi le cumpar.

Cam asta cred ca i-as spune.

Si ar avea efect daca respectivul m-ar cunoaste cit de cit - si ar avea idee ca nu va atinge niciodata capacitatea mea de a cheltui... per ora, nu pe luna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga mea,NU EXISTA barbat care sa nu admire gaina din curtea vecinului. Intotdeauna ce nu este a lui este mai bun, oricit ai incerca sa te faci frumoasa ptr el nu este indeajuns asta sa fie clar...Eu dupa nasterea fetei am luat considerabil in greutate.Si cind am vazut ca nu mai da doi bani pe mine si incepe sa imi zica tot felul de chestii:cum fosta lui colega care a vazut-o dupa nu stiu cit timp arata traznet,sau nu stiu ce vecina este o bunaciune,si multe alte afirmatii... M-am apucat de cura de slabire...si ce crezi? Dupa multe eforturi am reusit sa arat cit decit bine sau mai bine zis bine. NICIODATA nu mi-a facut vre-un compliment ca arat bine sau ca sunt frumoasa dupa ce am slabit, dar in schimb a inceput sa-mi reproseze ca pentru cine am slabit si ma aranjez ca sigur am pe altcineva.Asa ca cum ai da-o tot nu e bine.Mai concret nu ne merita nici cit negru sub unghie ptr ca nu stiu sa aprecieze ce au linga ei, prefera sa saliveze dupa alte femei care poate nu dau doi bani pe ei... Barbatii in general sunt niste afemeiati indiferent ca tin in ei sau o zic cu voce tare, asta e clar.

 

 

doinyc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt doua subiecte in intrebarea ce te framanta.

Primul ar fi barbatul descris de voi, afemeiat, ingamfat si culmea! parazit. N-ai ce face cu el, meriti ceva mai bun.

Al doilea ar fi barbatul care nu te place. Cu toata talia ta de viespe, cu toata colectia de admiratori, nu te place. Nu da doi bani pe sentimentele tale, sta cu tine din varii motive, care nici nu conteaza. N-ai ce face cu el, meriti altceva. Mai bun, mai rau, ceva ce ti se potriveste.

 

 

poze multe cu noi

 

 

"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Rufus

Sunt doua subiecte in intrebarea ce te framanta.Primul ar fi barbatul descris de voi, afemeiat, ingamfat si culmea! parazit. N-ai ce face cu el, meriti ceva mai bun.Al doilea ar fi barbatul care nu te place. Cu toata talia ta de viespe, cu toata colectia de admiratori, nu te place. Nu da doi bani pe sentimentele tale, sta cu tine din varii motive, care nici nu conteaza. N-ai ce face cu el, meriti altceva. Mai bun, mai rau, ceva ce ti se potriveste.poze multe cu noi"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde


id="quote">id="quote">horror...._______________________________________________________________________Babyblue va pupa pe toti!!id="red"> "Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

babyblue,

 

dupa ce ca-i parazit mai are shi pretentzii... si o "bunaciune" e tot un lux, iar luxul se plateste.

 

Io-n locul tau il asiguram ca n-oi fi cea mai "buna" din lume, da' in mod sigur sint mai buna decit orice ar putea obtine el... asta ca sa incheiem discutia despre Paris Hilton.

Admitind prin absurd ca ar cobori Paris aia din afish pentru el, ar duce-o la birtul din coltz sa-i dea mici shi bere?!

 

Asta-i doar asha, de "vrabia Mihai Viteazu'"

Domnu' tau copilarea inca.

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paris Hilton? Imi vine sa rad. De la Angelina in sus discutam [:D]

 

Barbatii astia pentru mine se numesc "coate goale mate fripte". Egal zero.

 

You asked me if I'm happy. This is a difficult question. The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it. Ask me in another ten years. Maybe I'll be able to answer.id="green">id="Tahoma">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus
quote:Initial creeata de babyblue[ce e de facut? ce e de inteles? de ce altii te trateaza ca pe o printesa si te lauda si iti admira mijlocelul de viespe si sanii tari si tenul fin si machiajul discret sau nediscret si parfumul si blugii stramti pe fund si picioarele lungi si subtiri si faptul ca esti cool si sexi si in taiorul negru cand prezentai nu stiu ce chestie iar ....EL...niciodata nu are laude pt tine...niciodata complimente, dar ar vorbi cu ochii stralucind de bunaciunea aia de femeie...cantareata/colega/amica lui..._______________________________________________________________________Babyblue va pupa pe toti!!id="red"> "Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">
id="quote">id="quote">yo cred ca ceva este dubios cu fata asta...trebuie sa o cunoscid="size1">[:D]....si unchiu Tiriac are cca 1.90 , lat in umeri, 1 miliard euro in cont, singur cuc, pe locul X in topul burlacilor ....si totusi nu cred ca este dorit de femei asa cum este dansatorul XXX din Flamingo [:D]
id="quote">id="quote">[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]si eu cred ca tipul asta e cam mitocan (nu de Guestus spun)si fara incredere in elzepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Initial creeata de babyblue

[

ce e de facut? ce e de inteles? de ce altii te trateaza ca pe o printesa si te lauda si iti admira mijlocelul de viespe si sanii tari si tenul fin si machiajul discret sau nediscret si parfumul si blugii stramti pe fund si picioarele lungi si subtiri si faptul ca esti cool si sexi si in taiorul negru cand prezentai nu stiu ce chestie iar ....EL...niciodata nu are laude pt tine...niciodata complimente, dar ar vorbi cu ochii stralucind de bunaciunea aia de femeie...cantareata/colega/amica lui...

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!

id="red">

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">


id="quote">id="quote">

 

yo cred ca ceva este dubios cu fata asta...trebuie sa o cunoscid="size1">[:D]....si unchiu Tiriac are cca 1.90 , lat in umeri, 1 miliard euro in cont, singur cuc, pe locul X in topul burlacilor ....si totusi nu cred ca este dorit de femei asa cum este dansatorul XXX din Flamingo [:D]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...