Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clubul celor curajosi si nebuni


Recommended Posts

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Hai sa facem si noi, cei curajosi si nebuni de iubire un club, sau macar un apel... La ce ma refer? La cei ce dupa un rateu vis a vis de institutia numita casatorie si o cadere a increderii in celalalt, am avut puterea sa o luam de la capat, ba mai mult, am luat o fara sa stam prea mult pe ginduri. Sint printre noi oameni care s au casatorit, au renuntat apoi unul la celalalt (bleah, ce urit suna cuvintul "divort") pt ca intr o zi sa si cunoasca jumatatea si sa aleaga drumul impreuna fara sa stea prea mult pe ginduri Sa spun pe f scurt povestea noastra: eram singura, cu un copil, l am cunoscut pe marele EL pe un 29 iunie[il], pe un 13 iulie ne revedeam iar intr o zi de 16 octombrie ne casatoream[nunta]. vara viitoare a venit pe lume o a treia gigilice[bb][comoara] in familia noastra Ei da, avem 3 fete[zana][zana][zana].. fiecare venind in aceasta aventura nu singur ci cu cite un pui, riscul dublindu se, caci puneam la bataie inclusiv sufletele nevinovate de linga noi Eh, asta numesc eu curaj si nebunie! Si merge.. chiar bine!!! Ne iubim la fel de mult, poate chiar mai mult ca la acea prima intilnire si luptam muuuult pentru dragostea noastra ca ea sa nu si piarda stralucirea Cu pupicei,asteptind raspunsurile voastre. [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto] "da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

frumoasa povestea voastra...

 

intr-o buna zi, cand voi avea ce scrie, voi reveni la subiectul asta...pana atunci, ma gandesc cu bucurie ca altii au reusit.

pupici.[flo]

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Tora, imi pare asa bine ca scrii pe forum !

[flo]

 

Daca unii si-au gasit echilibrul si persoana iubita acum, multi au trecut prin esecuri sau deceptii mai mari sau mai mici. Totul e sa nu ne pierdem speranta si sa avem incredere in oameni.

 

 

Mik. id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tora,felicitari....orice sfarsit are un inceput!

se spune ca atunci cand Dumnezeu iti inchide o usa de fapt iti deschide un geam!

in cazul meu Dumnezeu mi-a deschis aceeasi usa [:D]...o fi bine,nu o fi bine?!....asta ramane de vazut,dar ceea ce am facut am facut totdeauna cu tot sufletul,impacata cu mine.....

de cand am citit titlul subiectului tau,mi-a venit asa.....[alcool][alcool][alcool]....ca vei fi "trimisa" la un alt capitol....."prieteni dintotdeauna", ca am fost si noi"astea fantastice" aici odata si eram prea fericite pt. .......acest capitol(chipurile!!)......adica nu eram la locul potrivit!sper ca ai inteles [8D]

oriunde vei fi,bafta,

 

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

 

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]

---------------------------------------------------

Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ana_maria222
quote:Originally posted by Guestus

4 fete sa se aranjeze inainte de a pleaca undeva dureaza cca 2-3 h....sa vedem ce o sa spuna EL atunci.


id="quote">id="quote">o sa zica "wow..ce fete frumoase am"...[^]Tine aripioara asta, voinice...Bazar pentru ALEX[foto]
Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi; esti intelept daca sti care jumatate!Succesul nu este niciodata final, iar infrangerea nu este niciodata fatala; ceea ce ramane in ultima instanta este curajul . Poti pierde banii - e rau. Poti pierde un prieten - e si mai rau. Dar daca ti-ai pierdut curajul si speranta - ai pierdut aproape totul.id="size1">id="size2">
id="orange">
id="quote">id="quote">asa cred si eu[flo][flo][flo]zepellina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Guestus

4 fete sa se aranjeze inainte de a pleaca undeva dureaza cca 2-3 h....sa vedem ce o sa spuna EL atunci.


id="quote">id="quote">o sa zica "wow..ce fete frumoase am"...[^]Tine aripioara asta, voinice...Bazar pentru ALEX[foto]
Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi; esti intelept daca sti care jumatate!Succesul nu este niciodata final, iar infrangerea nu este niciodata fatala; ceea ce ramane in ultima instanta este curajul . Poti pierde banii - e rau. Poti pierde un prieten - e si mai rau. Dar daca ti-ai pierdut curajul si speranta - ai pierdut aproape totul.id="size1">id="size2">
id="orange">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...