Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La ce va ganditi cand cititi...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sincer? Eu cred ca a fost o greseala, mai ales ca numarul nu ce afla in agenda telefonului (e foarte usor sa maschezi un numar "interesant" sub un nume 'neinteresant', cum ar fi "Vasilica mecanicu'" sau asa ceva...

Mi s-a intamplat si mie sa primesc un mesaj asemanator si stupid pe telefon si pana la urma era pur si simplu o greseala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mie mi se pare ciudat mesajul,eu zic ca e de la o ea,poate una din trecut....dar nu are rost sa ti intrebi sotul,pt ca eu cred ca nu va recunoaste,va inventa el ceva....suna totusi si vezi daca raspunde o femeie,atunci,eventual,poti sa l intrebi ceva...dar cel mai bine ar fi sa nu te mai preocupe asta,ci doar bebitul care va veni pe lume...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pare a fi o femeie, dar poate nu ii era destinat sotului tau, o fi fost trimis gresit... mai ales ca spui ca nu avea numarul in agenda. Ma gandesc ca daca era amanta, avea numarul in agenda bagat sub un nume de barbat [:D]

Mie mi s-a intamplat sa primesc un mesaj cu "si eu te iubesc!" [il]si habar nu aveam al cui e numarul... iar eu sigur nu ii spusesem " te iubesc"[xx(] ... asa ca dupa parerea mea ar trebui sa incerci sa corelezi mesajul si cu alte semne, dara mai sunt si alte simptome ... atunci e cam naspa.

 

 

Bad Dobby!

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Psrtea buna e ca a pastrat mesajul, asta nu inseamna oare ca nu se ascunde ? ca nu are nimic de ascuns? daca se stia patat il stergea in secunda 2,incearca ca sa vezi daca si acum mesajul e in telefon.

Acum vreo saptamana mi s'a intamplat o chestie asemanatoare,primesc un mesaj dubios gen: ai spus ca vii in club si nu ai venit,sper ca nu ai probleme cu prietenul tau. Am sunat la numar,nu a raspuns nimeni am scris un sms prin care il anuntam pe destinatar ca a gresit numarul. La vreo 2 zile,intr'o seara,eram la restaurant cu iubitu' din posesie[:D] si primesc un alt sms : nu vrei sa afle fraierul ala ca am iesit impreuna? I'am aratat si prietenului mesajul, am sunat la numarul de telefon , o voce molcoma din Ardeal tot cerea cu alina, am clarificat ca era o confuzie (sau cineva facuse o gluma proasta) si totul s'a terminat.

Eu cred ca e o confuzie dar nu strica sa suni cu numar ascuns.

 

[zana]Anderrusha Nice To Meet You ...Here

 

"Nu e important ce ti se intampla ci cum reactionezi la ceea ce ti se intampla"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, greseli se mai intampla.

Cand eram insarcinata in luna a 8-a m-a sunat o tipa care mi-a facut un scandal monstru ca sa-l las in pace pe (cum il chema), ca are copii acasa, ca sambata a fost la mine etc. Ne-am tavalit de ras initial, sotul a vorbit cu ea si a asigurat-o ca am o burta asa de mare ca nici el nu mai poate sa presteze ceva apoi dupa ce s-a convins ca e o greseala am discutat.

Deci Pisi s-ar putea sa fie asta si cazul tau. Raman la parerea ca ar trebui sa-i spui sotului si sa-l intrebi despre ce e vorba. Fa totul ca sa te linistesti ca nu ai nevoie de stres acum.

 

J si Carla-saurus Rex (05.02.2006)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Barbatii sint, uneori, atit de aiuriti si de imprastiati...este posibil sa nici nu ii treaca prin cap ca tu poti sa intri la idei din cauza mesajului acela.Si de aceea nici macar nu il sterge.Si in caz ca este nevinovat,si in caz ca nu este.

 

Ar trebui sa il intrebi,aparent intr-o doara(adica fara sa insinuezi nimic si cu mult calm), despre el.

 

Si asta cit de repede ai ocazia, pina nu te afunzi in propriile presupuneri, ca risti sa zici si tu pina la urma ca si in bancul acela cu omul care umbla prin desert si i se strica bicicleta, are nevoie de o pompa si vede o casa in departare; in drum spre casa aceea se tot intreaba: "da daca au pompa si e stricata?,"da daca au pompa si e imprumutata deja?", "da daca au pompa si nu o afla pe unde e?", "da daca nu au pompa??", "da daca au pompa si nu vor sa mi-o dea??", si pe cind bate la usa si i se deschide usa, el nu mai zice decit:"imi bag picioarele in pompa voastra!".

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa trimiti mesaj de pe numarul lui (ca si cum ar fi de la el) si vezi ce iti raspunde[:D]

 

 

 

mami,tati si bb george (22.05.2004) ->id="size3">id="blue">id="pink">id="size3">[copil]

[9cer] poze nunta ->id="size3">id="blue">id="purple">id="size3">[zana]

 

 

 

Sa ai curajul sa spui da,sa ai curajul sa spui nu si-n fiecare clipa grea sa ai curajul sa fi tu

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by sandra20

eu zic sa trimiti mesaj de pe numarul lui (ca si cum ar fi de la el) si vezi ce iti raspunde[:D]mami,tati si bb george (22.05.2004) ->id="size3">id="blue">id="pink">id="size3">[copil][9cer] poze nunta ->id="size3">id="blue">id="purple">id="size3">[zana]Sa ai curajul sa spui da,sa ai curajul sa spui nu si-n fiecare clipa grea sa ai curajul sa fi tu


id="quote">id="quote">Eu nu as fi atat de curioasa ce raspunde ci daca este chiar el persoana cautata. Daca vrei sa mergi mai departe incearca sa vezi daca sotul e cel care a uitat. 6 ani si ...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

oare chiar trebuie sa fie ca intr-un film politist?!

 

eu l-as intreba ce e cu mesajul ala! nu e mai simplu asa?

as fi destul de linistita, pt ca sms-ul spunea "E bine ca nu iti amintesti." deci poate ca sotul nu isi amintea de persoana respectiva. iar "Oricum nu mai are importanta!" imi pare ca tipa o lasa balta...

 

dar pana sa facem noi supozitii, nu ar fi mai simplu sa intrebi sotul? adica mi se pare o dovada prea mare de neincredere in el. poate ati mai avut probleme de genul asta in trecut. ca vad ca ceri mai degraba parerea forumului decat a sotului.

sper ca nu te superi, e doar o observatie. [flo]

 

cristina, mama de radu (09.10.2005)

poze si video

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...