Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

La ce va ganditi cand cititi...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 55
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Dragilor, cred ca a iesit o mare incurcatura din tot ce-am scris eu. Poate ca m-am exprimat gresit. Nu agenta de la sigurari a trimis mesajul cu pricina, ca nr. ei il are in agenda, cu ea e alta poveste. A cunoscut-o intamplator, luand-o la ocazie, desi nu are obiceiul asta iar acum, culmea culmilor, dna cu pricina il suna intruna.( de zici ca sunt cei mai buni prieteni, se stiu de o viata ) Si numai beep-uri... V-am zis de faza cand a zis ca ea l-a sunat si de fapt era invers. Desi el nu a mai fost pe acolo pe la firma de ceva vreme ( varianta lui ) tipa asta vad ca il suna in continuare. Acuma eu nu sunt o fire geloasa fara motiv, dar unele chestii chiar ca sunt ciudate. Intr-o seara, pe la ora 22 ( da, ati citit bine ) a venit cu ea de la asigurari ( nu la noi acasa, a lasat-o la ea la poarta ). Apoi s-a mai intamplat ca sa o duca in alta localitate ( ca dna nu are masina ) sa faca o asigurare si au stat fix pana la ora 22 din nou. Cand l-am luat la intrebari, ca ce asigurari fac oamenii de la tara la ora aia, a zis ca eu traiesc pe alta lume, ca asa se fac banii, si ca unii se culca la ora 12, 1 noaptea.... Sa-mi spuna mie cineva ca un om de la tara, care are gospodarie, animale si lucru la camp sta seara sa-si faca asigurare... Hai sa fim seriosi...Urma ca si a doua zi sa mearga tot pt. o asigurare, chipurile, dar ce e interesant e ca nu s-a mai dus. De mentionat ca intre mine si sotul meu e o diferenta de 21 de ani si din nefericire pt. mine ( desi n-as fi crezut ca o sa spun vreodata asta ) incep sa simt diferenta de varsta. Am avut pana nu demult o relatie extrem de frumoasa, dar simt ca mi-am pierdut increderea in el. Dna asiguratoare sefa e mai apropiata de varsta lui, cred.

 

Mamica de [baietel] nazdravan Rares si [gravi] cu al doilea [bb].

 

 

Good things last forever.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

eu cindva, tare demult, am patit o chestie similara.... gasesc mesaj. Retin numarul si altadata cind fata da beep o suna inapoi de pe telefonul impricinatului. Ma prezint si o intreb in ce relatii este cu el. Aflu ca se vad de ceva vreme, nu stia ca avea pretena, ca il iubeste dar nu stie daca este si reciproca, ca s au si culcat impreuna, etc. Ii spun ok, doream sa stiu despre ce este vorba si "imi pare rau daca ti am stricat seara" Atit Cind omul se trezeste (ca dormea) ii spun ca a vorbit cu "x" el ramine masca, neaga totul... M a amuzat dar si pus pe jar episodul.. clar ca din acel moment increderea mea in el s a dus totalmente pe apa simbetei si dupa ceva timp fiecare si a catat de drum.. adicatelea eu.

Ce vreau sa spun ca macar m am linistit frate.. capatasem o certitudine la minciunile lui..

 

 

poze multe cu noi[foto]

Ana a implinit un an[foto]

Vara lui 2006[foto]

"da aripi unui copil, dar lasa l sa invete singur sa zboare" Marquez

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...