Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din ce motiv v-ati despartit de fostul?


Recommended Posts

Nu stiu daca s-a mai deschis un subiect cu referire strict la acest subiect, dar eu as fi foarte curioasa sa vad daca exista un motiv principal din care cuplurile se despart.... Si ca sa incep eu, motivul a fost obsesia prietenului meu sa plece in America. Si eu nu vroiam. Ne-am despartit acum 5 ani si de abia acum cateva luni a reusit sa plece. Eu intre timp am plecat la Londra unde locuiesc de 3 ani. Intre timp m-am si maritat cu un barbat pentru care dorintele mele sunt mai presus de orice. Inca o data, imi cer scuze daca s-a mai vorbit despre asta. Sunt relativ noua aici... O zi buna!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Buna Hanna,

 

Foarte bun subiect, cred ca a mai fost dar sunt sigura ca fetele nu se supara sa povesteasca din nou pentru tine.

Eu m-am despartit de fostul pentru ca m-a inselat! Si nici nu am stat la discutii. M-a durut, dupa 2 ani de stat impreuna, dar asta e..viata merge mai departe, si acum sunt casatorita de 4 ani jumate si am o fetita de 3 ani superba...

 

Te pup

 

laura

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hanna, am ras la greu cu patania fostului tau cu america....ce ma bucur...:))))

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

M-a inselat, nenorocitul,de fapt l-am prins, ca de zis imi zisesera altii ca ma inseala de mult timp, dar eu nu am vrut sa cred.

Si a fost o relatie de opt ani, dupa care m-am maritat rapid, rapid cu actualul sot,care ma divinizeaza.

Sunt de sapte ani in Londra, am o minune de fetita,un sot care ma adora, afaceri care merg super bine, in vreo cateva saptamani voi naste a doua fetita , si cam astea ar fi.

Trecutul? Cand ma gandesc in urma, imi vine sa plang la cat de proasta am putut sa fiu.

 

 

 

[gravi]34+,Iasmina si bebe Georgia

 

cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca era un dobitoc! [alcool] [:D]

 

Tine aripioara asta, voinice...

Bazar pentru ALEX

[foto]

 

Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem,

dar ne pot calauzi in viata.Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi;

esti intelept daca sti care jumatate!Succesul nu este niciodata final, iar infrangerea nu este niciodata fatala;

ceea ce ramane in ultima instanta este curajul . Poti pierde banii - e rau. Poti pierde un prieten - e si mai rau.

Dar daca ti-ai pierdut curajul si speranta - ai pierdut aproape totul.

id="size1">id="size2">
id="orange">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca isi dorea altceva de la viata decat imi doream eu. Mult timp n-am inteles asta, sau poate n-am vrut sa inteleg mai ales ca s-a eschivat pana in ultima clipa. Tot raul spre bine, daca nu ne desparteam, eu nu mai puteam avea viata frumoasa de acum. Dar a ramas tare suparat pe mine (si nu spun motivul[:D]). Insa a meritat-o pe deplin!

 

Cristina,

mama lui

Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002

Cresc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by ana_maria222

Pentru ca era un dobitoc! [alcool] [:D]Tine aripioara asta, voinice...Bazar pentru ALEX[foto]

Idealurile sunt ca stelele: s-ar putea sa nu le atingem, dar ne pot calauzi in viata.Esti inteligent daca nu crezi decat jumatate din ceea ce auzi; esti intelept daca sti care jumatate!Succesul nu este niciodata final, iar infrangerea nu este niciodata fatala; ceea ce ramane in ultima instanta este curajul . Poti pierde banii - e rau. Poti pierde un prieten - e si mai rau. Dar daca ti-ai pierdut curajul si speranta - ai pierdut aproape totul.id="size1">id="size2">
id="orange">
id="quote">id="quote">Subscriu desi "dobitocul" mi-a oferit o minune de baietel care e nemaipomenit de ferict cu noul lui tatic (nici nu cred ca isi mai aminteste de cel vechi)poze
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi ne-am despartit pentru ca intr-o buna zi (seara[:D]) am avut tupeul sa ma enervez pe el si sa ridic vocea si ii si dau un branci in piept sa ma inteleaga. Eu, o persoana extrem de calma si cu bun simt. Socul pt el a fost asa mare incat intr-un moment s-a terminat totul.

Recunosc, am gresit, dar nu imi pare rau! Asa mi-am dat seama mai devreme cat si pana cand ar fi rezistat relatia cu exul prea orgolios. La greu nu am rezistat.

Acum astept sa se adevereasca proverbul: un sut in fund = un pas inainte.[^]

 

ra_mata

 

http://photos.yahoo.com/ra_mata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...