Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din ce motiv v-ati despartit de fostul?


Recommended Posts

quote:Originally posted by Guestus
quote:Originally posted by lili81

A, si mi-am mai adus aminte de una...era foarte slab din punct de vedere sexual..daca as fi ramas cu el, cred ca mai devreme sau mai traziu as fi ajuns sa am un amant.


id="quote">id="quote">2 rinduri mai sus zici ca fost primul barbat si acum spui ca era slab din punct de vedere sexual. De unde stii tu cum e sa fii puternic din punct de vedere sexual....daca ai avut doar 1 experienta. Daca te iei dupa filme XXX unde se tipa ca din gura de sarpe iti spun yo ca sint prefacatorii ....nu este nimic adevarat din ce vezi.
id="quote">id="quote">Sa inteleg ca n-ai facut pe nimeni sa tipe si-ti cauti o scuza ? Mik. id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by Guestus
quote:Originally posted by Mik

Mda, Guestus, scriu on topic in aceeasi masura cu tine. E interzis ? Mik. id="green">


id="quote">id="quote">am yo o presimtire ca tu faci aici spectacol. [:D] deci cap mik....inapoi in cusca si lasa comentariile de prost gust
id="quote">id="quote">Te contrazici. imi ceri sa tac ca sa se auda pina departe cum ragi. Mik. id="green">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by mamaruta
quote:Originally posted by Mik

Da, Guestus, si l-am lasat ca era prea blegos. Mult prea blegos pentru pretentiile care le avea. Mik. id="green">


id="quote">id="quote">Era blegos de cand l-ai cunoscut, sau a devenit cat era cu tine?
id="quote">id="quote">Asta era si intrebarea mea, blegos de cind l-ai cunoscut, si la inceput ai inchis ochii, sau a devenit asa, si daca da, de ce [:)]?id="purple">>>Daruieste lumii un zambet shi toata lumea iti va zambi!<< Charlie ChaplinCorinna, Andreas Noël, Yasmin Serena http://www.rhp.ro/Andreasn/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Era de la inceput, dar nu se vedea [:D]. Era frumos fizic, bine dresat, cu o suma de calitati.

Dar cu cit il cunosteam mai bine, cu atit vedeam cit de moale si influentabil este; si-mi venea sa o iau la fuga. In plus, mama-sa il invatase ca in cuplu el tre' sa decida. Asa ca mama-sa voia sa decida pentru noi in toate. Si l-am trimis la mama lui. Definitiv.

 

 

Mik. id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...