Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Din ce motiv v-ati despartit de fostul?


Recommended Posts

Nu am gasit inca pe acel "the one"...sunt ferm convinsa ca il voi gasi odata si-odata...sau el pe mine[amoras]

Intre timp, am avut o asa-zisa relatie...ma rog, mai mult o aventura. In fine, ideea e ca m-am simtit muuult mai bine cu respectivul, de la cum vorbea cu mine, cum ma simteam in prezenta lui..linistita, relaxata, pana la amoru' in sine[sex]

Oricum, se pare ca amandoi suntem mai linistiti acum (adica eu si fotul).

 

http://pg.photos.yahoo.com/ph/liliana_ignat/my_photos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Creat
  • Ultimul răspuns

E cu dus si intors asta cu comparatia. Este adevarat ca daca ai termen de comparatie e mai usor dar asta nu inseamna ca nu poti sa-ti dai seama si sg. intr-o relatie daca ti-e bine sau nu, nu neaparat de la inceput dar pe parcurs...la un moment dat tot realizezi ca ceva nu e in regula. De exemplu eu la prima mea relatie - nu spun la inceput mi se parea ca e extraordinar , dupa vreo juma' de an insa mi-am dat seama ca nu e ok deloc, ca eu abia incep sa ma aprind ca dl. si termina, evident ca nu imi placea si evident ca am realizat ca e ceva putred. Si nu aveam nici un termen de comparatie.

 

Aaaaa, ca in relatiile ulterioare am vazut ca sexul era mult mai bun decat inainte da, ok, dar asta dupa cum spuneam realizasem si sg., fara comparatii.

 

Ii dau dreptate lui Guestus - "practice makes one perfect" si asta se aplica in orice situatie inclusiv in viata intima dar asta nu inseamna ca nu poti sa-ti gasesti fericirea din prima, sau ca nu poti repeta si imbunatati actul in sine cu acelasi partener. Depinde de la caz la caz.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...