Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Idee buna & idee rea (4)


Recommended Posts

dar sa fii alergica la:lapte, pisici, ciini, miros de parfum, miros de flori, polen, praf, prezervative shi barbatzi [:D] idee buna: sa faci o baie cu spuma muuullta cum intentzionez io acu [:D] Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 174
  • Creat
  • Ultimul răspuns
idee rea: sa faci o baie cu spuma muuullta...si sa se ia apa, tocmai cand vrei sa te clatesti idee buna: sa-ti cumperi un mouse optic Simina [url="http://community.webshots.com/user/simina2005"]Fotografii[/url] "Fiecare suflet este pentru alt suflet o lume ascunsa."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

..sa cumperi un mouse optic si sa te lase bateria cind esti in plina birfa interesanta pe dc si sa mai fie si pa le 12 noaptea cind e totul inchis idee buna: sa rizi[:D] Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003) "Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa rizi de raul altuia idee buna: sa fie masa gata pusa de sotz, cum e-acu [:D] madam, intilnishi frun pescador? [:D] Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

..sa maninci bine si cu pofta si apoi sa-ti zica "mai da grasa mai esti mai ai si tu grija ce mama naibii"[box] Idee buna: in fiecare dimineata sa--ti aduca sotzu cafeaua la pat iren mai esti criminala[:D], nu intilnii nici un pescador dar nu era bai ca ideea cu toplessul era asa imaginatie bogata de a mea[:D], am alergat dupa copil toata barca sa-l tin imobilizat si apoi in mijlocul marii lesinati de sete am realizat ca am uitat si noi o berica rece ceva sa luam asa ca..ramine cu vise si idei bune cu toplesuori si cocktailuri si masaje de la cipandei Vikinga& micul viking Aldo(15noi2003) "Love like you've never been hurt and dance like you do when nobody's watching."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

idee rea:in fiecare dimineata sa--ti aduca sotzu cafeaua la pat,zaharul,ibricul si fierbatorul si sa te roage sa-i faci si lui o cafea ca el e obosit:-) idee buna:(a mai fost) sa-ti faci bagajele sa pleci la romanika(asta tre' sa fac eu acum) Sunt blonda,dar... ma tratez.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa visezi cu okii deskishi in timpul unei intilniri foarte importante de afaceri idee buna: sa halejti tot ce vrei shi cin vrei, shi sa nu se puna un gram pe tine (sic!) vik, cum mey atzi suferit de sete, da biberonu kupilului unde era?? :D Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sa studiezi mult ridurile care-tzi tot apar idee buna: sa te lase kupiii sa stai lini pe dc bre, sa nu-mi stricatzi ideea!! Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...