Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Idee buna & idee rea (4)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 174
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Idee rea: sa visez ca sunt intre oameni civilizati si sa vina unu' care vorbeste de d-aia de-o "iau la mana"... Idee buna: lasa-ne! lasa-ne! Off topic: parca mai era un joc ce s-a inchis dupa ultima postare a ta, Angelp...[bang] Mada si bebe Sofi,12/08/2004 http://http://community.webshots.com/user/fiquelle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Idee rea [vampa] -lasa/ne! lasa/ne! ca ne/ai [pofta]plictisit! [neand] nu va las! nu va las! ca is[bruta] masochist! Idee buna Am plecat[fuga]....daca asta vreti, si de tot din viata voastra! succese depline si bafta in viata pt toate "Doamnele" si nu numai...si sa stiti c/o sa/mi fie dor de voi[q] (mi/au dat si lacrimile ,ca ma despart de voi) pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Angelu, pleaca, mami, da nu te du departe, ci numa pin la camile, sa mai bagi ceva nou [:D] Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

shi sa-tzi vina o factura uriasha, s-o plateshti in rate de 2000 de euro/luna intr-un an [:D] idee buna:sa-tzi de-a sotzu cartea lui de credit ca sa-tzi faci de cap prin mall (toata lumea jtie ca acolo-s muuuuullte magazine :D) Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

idea buna pe dos: "sa-tzi dea sotzu cartea lui de credit ca sa-tzi faci de cap prin mall (toata lumea jtie ca acolo-s muuuuullte magazine :D)", iar cand impingi fericita caruciorul (model jumbo plin cu marfa [il] ) la casa sa achitzi, sa afli cu stupoare ca afara de o pereche de ciorapi nu potzi nimic lua acasa, creditul fiind aproape depasit [:0] idea asta o fi buna? : sa te razbuni pe sotzul care te-a inselat in mod sadic cu cartea de credit, dupa vreo cateva luni bune, dupa ce a uitat incidentul si nu se mai asteapta, oferindu-i generoasa cartea ta de credit ca sa-si scoata masina de la reparat sau prietenii la o bere, fara sa-i spui ca-i mai uscata ca pielea unui copil cu pampars si-o sa se faca de basm !!!??? [surf] -------------------------- "Las-o ba ca merge-asa, Ne-am obisnuit cu ea! Las-ooooo! Las-ooooo! Las-o ba ca merge-asa, Ne-am indragostit de ea! Las-ooooo! Las-ooooo!" [cusca]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

shi el sa aiba inca o carte la el, shi sa se scoata [:D] idee buna: sa miroas-a iarba verde shi aer curat, dup-o ploaie rapida shi calda Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Idee rea: "sa miroas-a iarba verde shi aer curat, dup-o ploaie rapida shi calda", da din exaltare sa nu-L observi prin iarba, sa calci cu sandaua 'ntr-INSUL si sa-tzi vina un miroooos.... [xx(] Idee buna: sa te plimbi mai bine pe aleea curata strajuita de teii infloritzi ( am fost azi !!! [biz] ) -------------------------- "Las-o ba ca merge-asa, Ne-am obisnuit cu ea! Las-ooooo! Las-ooooo! Las-o ba ca merge-asa, Ne-am indragostit de ea! Las-ooooo! Las-ooooo!" [cusca]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...