Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce nu va place la el?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 87
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...

O sama consideratzi nebuna insa pe mine ma enerveaza bunatatea lui.Este o calitate dar alteori devine defect in sensul ca nu-si da seama ca este de cele mai multe ori o vaca de muls ptr altii.Asta ma enerveaza!!!Cand vad anumite persoane ca profita de el si el nici macar nu-si da seama.

 

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si [gravi]20+ album no1 album no2 albumul no3

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, da si al meu la fel.

Da bani cu imprumut la toata lumea, ii ajuta pe toti si cand are si el nevoie de ceva, nu sare nimeni sa-l ajute. Zice ca nu poate sa nu-i ajute. Prea face pe Maica Tereza.

Apoi, trebuie sa-l cam cical, sa-l cam imping de la spate. Si cand nu ma asculta, ii zic: "Vezi, daca faceai cand ti-am zis eu, acum erai linistit"[:D]

 

In rest, e perfect: face mancare, curatenie, de toate.

 

izabela

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am citit undeva candva ca, ceea ce ne atrage mai mult la inceput sunt lucrurile care ne enerveaza mai mult pe parcursul timpului.

 

pe mine ma scoate cateodata din sarite pentru ca... viseaza asa mult! adica mereu vine cu proiecte si visuri noi, ce am putea face cu viata noastra, ce afacere i-ar place, unde am putea trai etc. si povesteste totul atat de amanuntit!!! stie si cum l-ar chema pe caine. intr-un fel il admir pentru asta, el zicand ca stie ca are multe visuri si mai bine visezi mult de tot si se indeplineste macar 10% decat sa nu visezi deloc. cumva are dreptate, dar prea vin mereu idei noi, ba ar vrea azi sa ne mutam in olanda, peste 2 saptamani nu, sa ramanem aici, peste alte doua vrea sa facem o casa in romania... cateodata nu-l mai ascult asa bine [hot] si se supara cand nu mai sunt up to date. si in afara de asta, imi vine greu sa zic : sunt sigura ca vreau sa stau in stiu eu unde peste 3 ani. ce stiu eu ce-i peste trei ani? (cam asta-i felul meu de a gandi)

 

si mai stiu si altele...

ceea ce nu inseamna ca nu-l iubesc la nebunie!

 

numai bine

 

 

Adina & Jasmina (24 iulie 2003)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...