Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

ce nu va place la el?


Recommended Posts

e drept ca nimeni nu e perfect ,dat totusi,uneori ne vine sa ne luam campii cand observam ca jumatatile noastre fac anumite lucruri.....de ex,pe mine ma enerveaza la sotul meu ca nu recunoaste niciodata cand greseste,ca nu duce niciodata gunoiul din proprie initiativa si ca e la fel de irascibil ca si mine si ca at cand ne enervam,parca suntem nebuni...pe voi ce va enerveaza la ei?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 87
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Sincer,al meu e perfect ...........haaa singurul lucru care ma enerveaza este intirzierea lui, mereu pleca pe fuga in ultimul minut, multumesc lui dumnezeu ca am locuit in acelasi bloc si aveam intilnirile la el sau la mine acasa altfel sigur nu aveam rabdare sa-l astept ,dumnezeu a avut un plan.......

Uff si ala mic seama cu el si tare imi e frica ca o sa piarda autobuzul de scoala mereu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Al meu ma enerveaza ca lucreaza prea mult la servici si ajunge acasa obosit si uite ca nu mai terminam casa... ca-mi pare rau sa-l bat la cap sa mai faca si acasa, asa ca daca e f obosit sau fara chef, il las in pace. Dar macar si el face la fel; daca vede ca n-am chef sa fac ceva sau sunt obosita, ma lasa-n pace.

 

 

__________________________

Impotriva banarii lui Jocelyn si impotriva abuzului pe DC!!!

 

"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."

 

"Fereste-te de a da sfaturi. Problema e prea grea si raspunderea prea mare."

Titu Maiorescu.

 

 

http://ca.pg.photos.yahoo.com/ph/vreausatevad/album?.dir=/7f73re2

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

al meu e cicalitor din cale-afara. La fiecare chestiutza tre sa comenteze, sa critice. Nik nu-i facut pe placul lui. Asa ca...il las pe el sa si le faca cum are chef. Dar asa ma scoate din sarite cateodata...

A, si ar mai avea ceva: el nicodata nu este vinovat! Toate se intampla doar din cauza mea. N-ar recunoaste, sa-l picur cu ceara.

Ar mai fi...dar ma opresc aici!

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...