Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nastere la Municipal - detalii va rog


Catalina

Recommended Posts

da, boghi, ne stim de la mai-iunie! uite ca ne-a ascultat Doamne-Doamne rugaciunile si sunt din nou cu bebe in burtica..si il asteptam in februarie[il]! am continuat sa va citesc din umbra si sa ma bucur pentru toate cireselele voastre!

 

multumesc frumos de toate sfaturile/experientele impartasite!

cata, te pup si eu! [pup]

 


[9cer]vine bebe![9cer]id="blue">

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![flo]id="red">

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Meg sora mea a nascut anul trecut in Municipal si crede-ma ca nu m-a putut tine nimeni departe de ea! Daca ma duceam dimineata le dadeam zambind portarilor ceva si le spuneam ca ma asteapta doctorul! Intre 1 si 4 e vizita deci nu-s probleme iar seara e mai lejer si afisam un zambet radios , le spuneam ca am un nepotel frumos in timp ce la palmam banutii si intram! Acum.... daca o iei pe scari trebuie sa astepti la 5 in fata usii pana apare cineva sa deschida ca nu merge decat cu cartela! Se iveste tot timpul cineva... n-am stat niciodata mai mult de 5 min! Daca urci cu liftul trebuie dat ceva la tanti sa opresca la et 5! Sper sa te ajute aceste informatii si mai ales sper sa nu citeasca vreun angajat din Municipal1

 

cristina [gravi] 14+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cred ca o sa apelam la scari, ca liftierele de acolo (majoritatea) sunt taaare scarboase...vreo 4 ani de zile am inghitit tot felul de aere si mofturi de la ele..ei, o sa ne descurcam noi cumva!

 


[9cer]vine bebe![9cer]id="blue">

 

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou![flo]id="red">

id="right">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daca ai o camasa alba pe tine, ceva sa semene cu un halatekl de spital intri peste tot fara probleme si se imbuneaza si liftierele imediat

 

daca dai 20 de mii la garderobiera iti lasa un halat de vizitator pe toata perioada (cu conditia sa i-l dai inapoi la plecare) si nu mai dai nimic la portar

 

Maria si Ilinca

La plimbare

 

********************

Slabeeeeesc

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Am nascut saptamana trecuta la Municipal si vreau sa spun ca maica-mea a stat cu mine si in sala de nasteri, am avut un travaliu lung si dureros iar daca nu era langa mine sa ma invete sa respir nu stiu ce as fi facut. In rest personalul e dragut dar cam depasit de numarul mare de nasteri!

 

carla2005 [mamica] de [bebic]Alexandra Maria id="red">id="size2">

 

Cand viata te stoarce ca pe o lamaie, invata sa faci limonada!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...