Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

"Te iubesc !",...cum ti-a spus-o prima data?


Recommended Posts

Ciudat si trist dar... nu imi aduc aminte cand mi-a spus PRIMA oara "te iubesc" Si nici cand i-am spus eu prima oara.

 

Si-ncerc sa-mi aduc aminte de fostii si nici din relatiile anterioare pasajul asta nu l-am memorat.

 

Probabil nu mi s-a parut important, mai important mi s-a parut sa simt ca persoana de langa mine ma iubeste, sa constientizez sentimentele atat ale lui cat si ale mele.

 

Pentru Barbye-una dintre noi!Trebuie sa ajuti!http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83472

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 16
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Noi ne-am intalnit acum 3 ani la o zi dupa ziua lui. La vreo cateva zile dupa ce ne-am cunoscut mi-a spus ca eu am fost cadoul de la Dumnezeu pentru ziua lui:).

 

In schimb eu i-am spus "I love you" la 4 zile dupa ce ne-am cunoscut dar i-as fi spus la cateva ore sa fiu sincera, dar nu am vrut sa ma creada nebuna. La fiecare sfarsit de convorbire telefonica in loc de bye, imi spune I love you.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[il]Eeeeeeeee,ce frumos suna! Inainte imi spunea fffffffffffff des,acum [:(] cam rarut...Daca sunt suparata spune: SI NU UITA CA ,,TE IUBESC''apoi ma [pup]! Acum ii place sa spuna : te ador, te doresc,ce mandru sunt de tine,imi place cum gatesti....bla,bla,bla Sunt cuvinte frumoase si astea dar suna mai dulce ,,TE IUBESC'',nu-i asa fetelor? [i] [:)]

 

alibebe

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce ciudat..nici eu nu=mi aduc aminte cand mi-a spus prima oara ca ma iubeste....ma refer la fostul sot, sau la sasha...

 

insa imi aduc aminte cand mi-a spus ca ma iubeste primul meu iubit.:) acu' atatia ani in urma....si culmea, de sahsa cu care am fost acum 5 luni, nu mai retin deloc. mi-o fi zis oare?

 

primul iubit mi-a zis in discoteca, dar intr-un mod f romantic, de am retinut...si apoi eram la munte si mi-a scris mare pe zapada...se vedea de la cabana unde eram eu.:) a fost f fain.

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a spus-o plin de emotie (el fiind si foarte timid de fel). A insistat sa ma priveasca in ochi. Urma sa plec in vacanta de iarna si nu voia sa plec fara sa stiu ca ma iubeste [il].

El si acum (dupa 2 ani) este asa de emotionat cand imi spune (foarte des), pe cand pentru mine e vorba mai degraba de a-l face sa se simta iubit, fara sa i-o zic tot timpul.

 

Eu imi amintesc mai vag cand i-am spus prima oara (i-am spus inaintea lui), eram cam bosumflata. Am insistat ca "nu conteaza ce simti TU, eu TREBUIE sa iti spun asta...".

 

Mult mai bine imi amintesc altceva, ce mi s-a parut foarte dragut. Eram veseli, ne simteam foarte bine, vorbeam, radeam... si i-am zis (vesela, ca sa nu par prea serioasa si sa-l sperii [:D], aveam doar cateva saptamani) ceva de genul "noi ne iubim asa de mult si probabil ca nu ne dam seama!".

 


Fashion is a form of ugliness so intolerable that we have to alter it every six months. - Moda este o forma de uratenie atat de greu de tolerat incat trebuie schimbata la fiecare sase luni.

Oscar Wilde

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...