Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa-l cred....sa nu-l cred...????!!!


Recommended Posts

alina023id="red">, eu in locul tau l-as crede si stii de ce?

Nu-ti dai seama ca daca scria el mesajul si chiar era "pufoasa" lui, il stergea imediat dupa cel il trimitea.Eu nu cred ca ar fi putut fi asa imprudent daca se simtea cu musca pe caciula.Nu crezi?

Si in legatura cu faptul ca a stat putin pana sa-ti raspunda la intrebare, e normal draga mea, doar l-ai trezit din somn.

Eu cred ca nu ai motive de ingrijorare dar totusi verifica, pt linistea ta sufleteasca.

[pup][pup][pup]

 

 

 

karol

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul răspuns

eu pana la proba contrarie l-as crede. sa va spun ce mi s-a intamplat mie saptamana trecuta. am iesit cu o prietena in oras. am mers intr-un bar si am stat cateva ore la un suc si am vorbit de-ale noastre. la un moment dat in bar a ajuns un amic de-al nostru mai vechi, cu un coleg de serviciu. au stat cu noi la masa. la plecare, amicul meu m-a condus pana in statia de autobuz (ceilalti doi ramasesera la metrou), unde ne-am intalnit cu sotul meu. sot care ma stia cu prietena. daca ar fi fost gelos si suspicios, ce ar fi iesit??? cum l-as fi facut sa ma creada?

 

asa ca... pana la proba contrarie acorda-i credit. ai vreun motiv de neincredere? de fapt altceva nu ai ce face, doar nu te-oi desparti de el pentru acel sms!

 

numai bine!

 

[gravi] 6+

 

"Adevaratii prieteni sunt alaturi de tine in momentele frumoase ale vietii, cand ii chemi si in cele rele...cand vin nechemati."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ca exista barbati care uita sa stearga din mesajele ce nu trebuie citite, cunoastem, am si eu un "caz" acasa !

Apoi, intr-adevar, de ce biserica acum, daca nunta este abia in 2 iunie la anul ??

Sint destule semne de intrebare, dar cum noi, femeile, tindem sa exageram uneori, parerea mea este sa ai rabdare, sa mai astepti si sa ii acorzi credit momentan! Daca va dori sa te insele, o va face cu sau fara acordul tau, chiar si daca i-ai citit mesajele sau nu ![:D]

Cit despre raspuns la mesajul cu pricina, apoi eu am facut-o, dar destinatara de atunci nu a binevoit sa raspunda, asa ca nu m-am ales cu nik !!!

Partea proasta este ca in sufletul tau si-a facut lok indoiala si asta - zic eu - este cel mai rau !!

Partea funny este ca si pe mine al meu sotz ma alinta "pufoasa", dar, hihii, e doar o coincidenta !

Iti doresc multa sanatate si sa treci cu bine peste acest hop ![flo][flo]

 

Alice si Andrei

Poze 2004 2005 2006 Filmulete

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu ca ar fi neaparat relevant: dar sotul tau foloseste cuvantul asta- "pufoasa"[:D], l-ai auzit tu vreodata pronuntandu-l indiferent de context, face parte din vocabularul lui, din stilul lui de a vorbi? De exemplu eu stiu cam ce cuvinte n-ar folosi sotul meu, si asta sigur nu-i unul dintre ele.

 

 

 

Cristina,

mama lui

Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002

Cresc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Cristina_C

Nu ca ar fi neaparat relevant: dar sotul tau foloseste cuvantul asta- "pufoasa"[:D], l-ai auzit tu vreodata pronuntandu-l indiferent de context, face parte din vocabularul lui, din stilul lui de a vorbi? De exemplu eu stiu cam ce cuvinte n-ar folosi sotul meu, si asta sigur nu-i unul dintre ele.Cristina, mama lui Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002Cresc...


id="quote">id="quote">Ba ar putea fi foarte relevant, zic eu...Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by Amaya

Mie din toata povestea asta un singur lucru mi se pare extrem de ciudat: daca nunta este pe 2 iunie anul viitor ce sa faca viitoarea mireasa la biserica de pe acum???Oana [gravi] 24+ si [copil] nazdravanul Andrei (18.02.2005)Comorile mele


id="quote">id="quote">Sa se spovedeasca[^]Cristina, mama lui Bobita, zis si Robert, 14 decembrie 2002Cresc...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...