Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sa-l cred....sa nu-l cred...????!!!


Recommended Posts

Alina,

Tu esti singura care poti sa simti care este adevarata problema si cea mai buna varianta de aplicat. Intamplari de genul acesta pe care l-ai trait tu, pot, este foarte adevarat, sa nu ascunda nimic si totul sa fie in imaginatia noastra printr-o conjunctura de vorbe si fapte, dar(la mine intotdeauna exista un dar)niciodata nu te culca pe o ureche, asta ca sfat general, pt. ca in cazul de fata imi dau seama din vorbele tale te-ai mai linistit si e bine ca e asa. Apropos sa sti ca putina gelozie nu strica, ci mai condimenteaza relatia[amoras]. Esti de acord?

Pupici.

 

 

 

 

 

Simo mami lu' Ioana si Catinca

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 60
  • Creat
  • Ultimul răspuns

parerea mea:

 

1. sunt f de acord cu verificarea barbatului, dar discret. cel putin pana te lamuresti ce fel de om e si mai ales atunci cand intuitia/paranoia te face sa ai dubii. nu inteleg atitutdinea de strut. nu faci decat sa amani ceea ce se va intampla oricum, mai devreme sau mai tarziu. plus ca raul de la radacina se taie.

 

2. legat de problema ta alina, parerea mea e sa urmaresti f atent, din umbra, evolutia lui...eu nu prea inghit explicatia sotului tau.

 

_______________________________________________________________________

 

Babyblue va pupa pe toti!!id="red">

"Sunt doua pacate principale din care toate celelalte pacate se nasc: Nerabdarea si Lenea." id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

frumos ar fi daca dau un SMS de pe un telefon starin , sa nu ma dresesz cu asemenea dulcegarii...scurt si la obiect :"numele" ce faci?ati rezolvat cutare lucru. numele meu, eventual si ca trimit de pe alt telefon....si..era la pescuit, probabil bad day, dak n-a putut astepta inca cateva ore sa ajunfa la puf....

 

acuma si.....primesc multe beepuri de la numere complet straine, de prin alte tari (arabe ) [bang]ce-ar trebui sa faca al me sot ? care oricum e gelos si nu ma crede, ca eu NU VB ARABA ! si reteaua de telefonie e de kko aici si ....[xx(]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit!

 

Situatia este la fel la noi. Adica nimic care sa ma faca sa fiu mai suspicioasa decat am ajuns sa fiu dupa acel SMS dar nici nimic care sa ma linisteasca.

 

Fetele care ma cunosc de mai multa vreme stiu ca am avut diverse probleme cu sotul meu de-a lungul timpului (nu legate de fidelitate si de compatibilitatea ci comunicarea dintre noi). Sigur ca au fost perioade in care lucrurile s-au imbunatatit la fel cum au fost perioade in care a fost mai rau. Acum suntem in perioada dintre cele doua....

 

 

 

Alina si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...