Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pana unde merge dragostea femeilor?


Recommended Posts

Sunt masca de la farsa lui Buzdugan de astazi. Sa va povestesc pe scurt: el e plecat la sinaia la o intalnire cu agentii, isi ia si amanta. Amanta a plecat fara bani ca a plecat pe fuga si o tine inchisa in hotel ca evident nu s-a platit pentru ea. Acu intre noi fie vorba cine dracu se mai uita azi in hoteluri cine intra si cine iese? In mod clar aia au venit cu grupul, putea si fata sa iasa sa se plimbe. Din punctul meu de vedere el e mare ierbivor. Buzdugan se da prietenul grijuliu care a aflat ca vine nevasta-sa la Sinaia, saraca fata muta paturile pe care le lipisera, escaladeaza pe la etajul 4 cateva balcoane si roaga pe cineva sa o lase sa iasa ca s-a certat cu prietenul ca a inchis-o in camera. Ajunsa in fata hotelului unde a zis singura ca sta ca "o gasca" si fara bani, Buzdugan ii spune ca farsa e pusa la cale de nevasta masculului. Ea nu a injurat deloc si la sfarsit a adaugat "Asa a fost sa fie". Sunt ultima persoana care sa ia apararea amatentelor, da stau si ma intreb chiar merita el sa iti frangi gatul escaladand balcoane? Imi pare rau si de sotie si de ea ca s-au procopsit cu el, care evident nu raspundea la telefoane si mesaje ca de ...era in plina intrunire carieristica. Daca le cunoaste cineva si citeste va rog eu sa-i spuneti nevestei ca e o femeie beton si amantei sa-si caute un barbat fara obligatii pentru care sa merite sa-si riste gatul. Pareri? The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Tocmai am ascultat farsa. Bine i-a facut amantei, sa se invete minte, pacat ca nu si-a frant ceva[xx(] Bravo pentru ideea nevestei (saraca)[cool]

In fiecare zi ascult farsele si nu pot sa pricep cat de [batcap] sunt unii oameni, dau detalii despre viata lor intima unor necunoscuti[alcool][bang][batcap]

 

Ninaid="green">id="size2">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma intreb ce spate o avea Buzdugan asta de nu il da nimeni in judecata. O merita pe deplin, asta e clar. Daca un ziarist s-ar apuca sa faca publice lucrurile pe care le face el publice (si cu bataia de joc suplimetara) nu i-ar ajunge 10 vieti sa plateasca daune. Ma intreb cu ce drept da pe post convorbiri telefonice inregistrate, cand simpla inregistrare a unei convorbiri telefonice este infractiune atat timp cat nu ai acceptul interlocutorului sau mandat de la judecator. Oricum ar fi, mi-e scarba de persoana in cauza, noroc ca nu apare pe posturile de radio pe care le ascult eu, aveam un motiv in plus sa schimb programul, pe langa reclamele idioate.

 

My life stinks

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sunt de acord cu ymcar!!!

 

in alta ordine de idei, cei doi tipi, buzdugan si morar, au un vocabular foarte colorat si de foarte multe ori sunt deplasati, chiar obsceni. parca la inceput mai aveau o limita, ceva bun simt....dar s-au pierdut pe parcurs!!!

 

mama domnisoarei Cristina [majoreta] (28.09.1993)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

acu' fara sa stiu cine e buzdugan pot sa zic ca sa fii amanta poate cateodata fii un sport extrem si amanta asta a inteles ca...fuga-i rusionasa dar e sanatoasa..[fuga]

ca amanta iti asumi niste riscuri..

 

oricum..haioasa istorie!

 

mare e lumea asta..dar parca mai mari suntem noi, cu problemele noastre

 

meg

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehee, mare e gradinita si multi sarira gardul !![:D]

Si ca sa parafrazez un subiect aflat putin mai sus tot la acest capitol, femeile pot merge tare departe cind e vorba de dragoste, nuh ?

Am citit si tre sa recunosc ca mie imi este mila de biata femeie, chiar ca putea sa pateasca ceva mai rau ! Nu ca ii iau apararea, dar vad ca mai toti au sarit sa dea cu pietre in ea ! De ce nu mai intii in barbatul casatorit care a luat-o cu el ? Ca daca omul isi vedea de ale lui si statea cuminte in banca discutiilor delegatiei, acum nu mai era subiect de farsa radiofonica !![:D]

Nota zece pentru inventivitatea nevestei insa, de acord cu asta ![flo]

 

Alice si Andrei

Poze 2004 2005 2006 Filmulete

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am ascultat farsa si ma plec in fata nevestei.[asia] Desteapta femeie!

 

Si ce "saraca" fata? Vai, biata de ea, da' cand a ales sa "escaladeze" barbatul alteia, nu i-a mai fost frica?

 

Acum, desigur, e vinovat si barbatul...da' nu despre el se discuta aici... Oare va fi si-o continuare?

 

Nunta noastra - 3 Iunie 2006

 

 

Vine bebe ! [gravi]

 

 

Barbye are nevoie de noi. Si tu poti sa ajuti!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...