Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Pana unde merge dragostea femeilor?


Recommended Posts

Eu n-as fi atit de sigura ca e vorba de "dragostea femeilor" aici. [:D]

 

 

Dupa parerea mea (desigur, subiectiva) de foarte putine ori amanta e amanta din pura si nevinovata dragoste.

Dragostea e incompatibila cu ideea de nevasta concurenta.

"Gasca" din poveste avea motivele ei sa escaladeze balcoane.

Altele.

 

 

La fel, in cazul nevestei care se stie inselata.

CU cit sint mai puternice sentimentele pentru el, cu atit vezi scenarii mai exacerbate.

Cu alte cuvinte, cu atit suferi mai mult si te dai cu capul de toti peretii.

 

Dar daca stai calma si maninci seminte si ii pui la cale farse a la Buzgugan in timp ce stii ca el e la munte cu o alta, cit il iubesti de mult?

Mult de tot, nu?

 

 

 

Probabil titlul subiectului a fost inspirat.

Inspirat, dar ironic.

 

 

 

 

Elise

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 23
  • Creat
  • Ultimul răspuns

a meritat-o amanta!

nu o mai saraciti atat,ca nu o pune nimeni sa umble cu barbati insurati.

mamaia avea o vorba la ea la tara: cateaua pana nu ridica coada ,cainele nu latra.

deci a primit ce-a meritat. pacat ca nu si-a rupt vreo mana ,vreun picior ,ceva.

 

 

 

 

,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,,

 

Dana id="Century Gothic">id="blue">

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nevasta aia super femeie, sa-i treaca prin cap asa ceva....

Ce sa se mai oboseasca ea cu un drum pana la Sinaia sa arunce amanta de la etaj, cand ''saracuta'' a facut-o singura :))))))

Eu ma intreb cum naiba statea aia incuiata in camera si fara un ban in buzunar????

Mare e gradina Domnului si multi au sarit gardul cu poarta deschisa!!!

 

mamica fetitei mele:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Desteapta nevasta!

Apoi sa raspund ce cred eu inlegatura cu intrebarile voastre cum de indrazneste Buzdugan sa faca publica convorbirea?

Parerea mea este ca aceste farse nu sunt life ci numai inregistrate apoi cand le spune adevarul le cere si consimtamintul persoanelor pt a le difuza.Asta cred eu sau macar asa as considera normal sa se intimple,eventual unele din ele mai sunt si exagerate facute de actori cine stie.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai mult ca sigur ca le cere acceptul de difuzare. Stiu si ca la chestii gen "tradati in dragoste"(alea nearanjate) trebuie sa obtina acordul lor pentru difuzare.

 

Elise, nu am fost deloc ironica. Am si spus, de obicei sunt prima sa spun "e vina ta ca esti ailalta", dar de ea chiar mi-a fost mila si l-as fi pocnit pe el. Ce a facut-o pe ea sa escaladeze la inaltime? Eu una sunam la receptie si inventam ceva sau preferam sa ma paruiasca nevasta pana o stergeam pe usa. La naiba, nu o sa-mi zici ca sotiile in Romania apar pe usa cu shotgunul sau cu cutitul ascutit si ca ii era viata in pericol. De obicei intre femei se lasa cu zgarieturi si paruieli. Eu cred ca a incercat sa nu-i strice viata dubla si linistita lui puisor. Un alt gen de femeie statea linistita in pat si cand aparea nevasta ii zicea "Ce cauti fa aici? E al meu, hai sterge-o" eventual cu o mana in sold si cu chef de bataie de ajungea nevasta la urgenta lesinata.

 

 

Cat despre nevasta nu cred ca a spart seminte, trebuie sa ai o doza mare de nervi daca inca mai tii la el sa astepti sa se puna toate cap la cap.

 

The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it.id="green">id="Tahoma">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dar eu am o dilema: cum de stia sotia atatea detalii? Adica, ok, sa admitem ca stia ca e amanta cu el si ca ii stia si nr de tel. Dar de unde stia ea ca nefericita aia e incuiata in camera? singura? Asta in timp ce el nu raspundea la telefon...hmm...eu as fi fost convinsa ca e cu ocupat cu ea si de aia nu raspunde [:D]Asta apropo de scenariile din mintea unei sotii inselate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca stia ca era inchisa in camera. In mod clar la un moment dat el trebuia sa se duca si la intrunirile pentru care venise, iar cei de la radio cred ca pur si simplu merg cu ceea ce se intampla. In cazul asta a iesit pur si simplu la limita. Se putea si sa nu iasa nimic, cred ca au si multe rateuri.

 

The problem with happiness is that you don't know when you have it. You remember it.id="green">id="Tahoma">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...