Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

In viata mea a sosit un ingeras


skorpio976

Recommended Posts

Buna fetelor. Sint un tatic fericit cu un baietel de 51 cm si 3.8 kg,apgar 10 [olala] ce a venit pe lume in data de 25.10.2006 la ora 11.20 la spitalul Giulesti prin cezariana cu dr.Moisa Anca si poarta numele de BOGDAN TUDOR. Va rog sa modificati listuta si pentru noi.... Mamica lui- "Ena"- si Bogdanel sint super bine si ca atare astazi vin acasa.....va reveni ea cu amanunte.... Va doresc la toate bebei cuminti si sanatosi ca de frumosi sint toti frumosi, fara exceptie. Vizitati si pagina noastra pentru poze de ingeras.....o sa mai punem azi cind venim acasa.....http://www.totsites.com/tot/bogdantudor [olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala][olala]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5
  • Creat
  • Ultimul răspuns

FELICITARI! [bis][cheers]

Sa creasca mare si sanatos si sa va umple casa si sufletele cu multa iubire si fericire...[grup]

 

 

 

Va doresc toate cele bune si multa dragoste ...

 

TEO

POZE CU NOI


 

Simina [zana] cu Teo (7.06.2006)[copil] ,Diana (30.05.2003) [huta]si Andrei (10.04.2001)

 


[grup]Fiecare om pe care l-am iubit si pe care nu mai pot sa il iubesc e pentru mine un pas spre moarte.

Asa ca voi aceea ce stiti ca meritati dragostea mea aveti grija sa nu ma ucideti!!!!


 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari,sa va traiasca micutul scorpion [:D][bebic]

 

Alba,mami de Darian (7 ani) & Cassian (1 anisor)

 

http://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian

 

 

 

"Intreaga suferinta din lume apare din dorinta egoista de fericire doar pentru sine.

Intreaga fericire din lume apare din dorinta de a-i face fericiti si pe ceilalti."

id="green">id="size2">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...