Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Soacra !!!


Recommended Posts

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Fetelor,am gasit aici ceva interesant si la subiect:-)

 

Lectura placuta:

http://www.avantaje.ro/index.php?a=362

 

 

 

 

Alba,mami de Darian (7 ani) & Cassian (1 anisor)

 

http://fotoalbum.web.de/gast/corinastella/Cassian

 

 

 

"Intreaga suferinta din lume apare din dorinta egoista de fericire doar pentru sine.

Intreaga fericire din lume apare din dorinta de a-i face fericiti si pe ceilalti."

id="green">id="size2">id="Book Antiqua">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Alba - frumos si interesant articol - multumesc.

Magnooooooooooooliaaaaaaaaaaaaaa! Te-am prins![canada]

Ha! - am uitat sa precizez in postarea anterioara (o mica "scapare" - de altfel neintentionata)... pe langa educatia de micuta printesa, pe la 5-6ani fetita mea va merge la ore de karate si/sau judo... care sunt mai folositoare decat lectiile de balet si/sau pian... in lumea nebuna in care traim [:D]

No acum sa va vad daca se ma "inghesuie" careva sa-mi dea baiatul de ginere [;)]

You are welcome! (da' nu va inghesuiti chiar asa... stati frumos la rand si soacra mica va alege [}:)])

Cineva pomenea de filmul "My MONSTER in Law"... Nu l-am vazut si chiar eram curioasa sa va intreb daca se merita... Este comedie si mai descreteste fruntile!

Multa sanatate va doresc,

Lorelai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by diadaniela

mai,ce de ciocolata invelesc marmotele astea!ntz,ntz,ntz![alcool]edit:fetele dragute si impaciuitoare [:D]puteti sa va retrageti si sa ne lasati sa ne injuram soacrele?[:D],,Iaca id="red">si id="blue">eu id="yellow">peid="green"> aiciid="purple"> maid="red"> bagid="blue"> inid="yellow"> seama...id="green">poate id="purple">invatid="red"> siid="blue"> euid="yellow"> cate id="green">cevaid="purple"> deid="red"> la id="blue">cineva...id="yellow">sauid="green"> maiid="purple"> invata id="red">siid="blue"> altiiid="yellow"> deid="green"> la id="purple">mine,,id="red">Did="red">aid="blue">nid="yellow">aid="green"> Christmasid="red">[*]


[*] Un fulg pentru seara de Craciun [*]id="blue">[pegeam]
id="quote">id="quote">iete, ca yo sunt asa de "draguta" ca nu te pot lasa singura [alcool]!!!e cumva vreo regula din asta ?![hot] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]---------------------------------------------------Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magnolia [flo] - mda, ar fii interesanta combinatia (baiatul: balet si pian si fetita: karate si judo)... Intodeauna mi-au placut beietii sensibili (pe bune, nu-i gluma). Adevarul-adevarat este ca am o fetita atat de sensibila si calda (este COMPLET NON-agresiva!) ca uneori ma si speriu gandindu-ma oare ce o sa faca intr-o lume atat de rea si agresiva. Nu stiu cu cine seamana... in tot cazul... nu cu mine... [q] Cred ca va fii o nora realmente dulce si blanduta [pup]

Fug rapidutz-rapidutz ca mi s-a sculat mandrutza si trebuie sa-i pregatesc micul dejun! Lorelai

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by violeta69
quote:Originally posted by diadaniela

mai,ce de ciocolata invelesc marmotele astea!ntz,ntz,ntz![alcool]edit:fetele dragute si impaciuitoare [:D]puteti sa va retrageti si sa ne lasati sa ne injuram soacrele?[:D],,Iaca id="red">si id="blue">eu id="yellow">peid="green"> aiciid="purple"> maid="red"> bagid="blue"> inid="yellow"> seama...id="green">poate id="purple">invatid="red"> siid="blue"> euid="yellow"> cate id="green">cevaid="purple"> deid="red"> la id="blue">cineva...id="yellow">sauid="green"> maiid="purple"> invata id="red">siid="blue"> altiiid="yellow"> deid="green"> la id="purple">mine,,id="red">Did="red">aid="blue">nid="yellow">aid="green"> Christmasid="red">[*]


[*] Un fulg pentru seara de Craciun [*]id="blue">[pegeam]
id="quote">id="quote">iete, ca yo sunt asa de "draguta" ca nu te pot lasa singura [alcool]!!!e cumva vreo regula din asta ?![hot] Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]---------------------------------------------------Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]
id="quote">id="quote">vrei s-o injuri si tu pe soacra-mea?[:-)))],,Iaca id="red">si id="blue">eu id="yellow">peid="green"> aiciid="purple"> maid="red"> bagid="blue"> inid="yellow"> seama...id="green">poate id="purple">invatid="red"> siid="blue"> euid="yellow"> cate id="green">cevaid="purple"> deid="red"> la id="blue">cineva...id="yellow">sauid="green"> maiid="purple"> invata id="red">siid="blue"> altiiid="yellow"> deid="green"> la id="purple">mine,,id="red">Did="red">aid="blue">nid="yellow">aid="green"> Christmasid="red">[*]
[*] Un fulg pentru seara de Craciun [*]id="blue">[pegeam]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si al meu cel mare este un copil sensibil si complet neagresiv.De aceea l-am si indemnat sa incerce karate , dar nu i-a placut . Si mie imi plac baietii sensibili , dar imi plac si fetitele mai energice . Dar eu cred ca nu ma va intreba pe mine (baiatul) pe cine sa-si aleaga de sotie , asa ca s-ar putea intampla[il] sa o aleaga pe a ta. Asta imi da mie dreptul sa o desconsider?[zz]Eu cred ca va trebui sa-i respect decizia , iar el are dreptul sa-si traiasca viata lui , si sa-si implineasca visele lui , nu pe ale mele.*Iar daca fiica ta imi va spune ceva neplacut , stai linistita , ca o sa-mi musc limba , ca am experienta deja![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Magnolia,unde a deschis Lemoni subiect despre soacre?

tot il caut ,dar nu dau de el.

 

 

 

,,Iaca id="red">si id="blue">eu id="yellow">peid="green"> aiciid="purple"> maid="red"> bagid="blue"> inid="yellow"> seama...id="green">poate id="purple">invatid="red"> siid="blue"> euid="yellow"> cate id="green">cevaid="purple"> deid="red"> la id="blue">cineva...id="yellow">sauid="green"> maiid="purple"> invata id="red">siid="blue"> altiiid="yellow"> deid="green"> la id="purple">mine,,id="red">

 

Did="red">aid="blue">nid="yellow">aid="green">

 

Christmasid="red">[*]

 


[*] Un fulg pentru seara de Craciun [*]id="blue">

[pegeam]

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...