Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Soacra !!!


Recommended Posts

quote:Originally posted by diadaniela
quote:Originally posted by Siminaf

E subiect mare de tot cu soacre, la "Prieteni dintotdeauna". Acolo sa vezi liste!


id="quote">id="quote">acolo se discuta orice numai despre soacre nu.topicul de fata e mai bun. mai la obiect,asa![:D],,Iaca id="red">si id="blue">eu id="yellow">peid="green"> aiciid="purple"> maid="red"> bagid="blue"> inid="yellow"> seama...id="green">poate id="purple">invatid="red"> siid="blue"> euid="yellow"> cate id="green">cevaid="purple"> deid="red"> la id="blue">cineva...id="yellow">sauid="green"> maiid="purple"> invata id="red">siid="blue"> altiiid="yellow"> deid="green"> la id="purple">mine,,id="red">Did="red">aid="blue">nid="yellow">aid="green"> Christmasid="red">[*]
[*] Un fulg pentru seara de Craciun [*]id="blue">[pegeam]
id="quote">id="quote">ASA E![gravi]10+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 304
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Eu una nu tin legatura cu ea in nici un fel si Doamne bine ne este .

Ciocolata aceea expirata inca nu am putut sa trec peste ea ,dar ce inima poate avea o asemenea femeie daca ii trimite asa ceva nepotului ei?

Ma tot intreb o face intentionat ? Sau prostia din ea , oricum niciuna nu poate fii iertata

o seara placuta fetelor sa fiti iubite [pup]

 

evi , Eric 14.06.2000

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

sileriki, ti-ai confruntat soacra cind ti-a trimis ciocolata aia expirata? ce-a zis? sa sti ca exista o mare sansa ca ea sa ignore complet termenele astea de expirare si deci ca si ea sa manince asa, expirat sau nu, dupa cum se nimereste. eu am dus lupta de lamarire multa vreme cu tata pina ce sa-l conving sa verifice data de expirare a produselor inainte de a le plati la casa. si nici acum nu stiu daca nu-si mai uita ochelarii de citit acasa...

ca sa te lamuresti cum procedeaza batranii in general, uita-te atent in magazine si vezi cati dintre ei isi pun ochelarii sa citeasca data de garantie!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...