Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iaca tortu'!


adi69

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 108
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Liliana,nu cred ca fac ceva deosebit pt Paste,am multa treaba saptamana asta..si trebuie sa fac pascute aproape toata familia,iar tort nu cred ca fac.

SA vad,eventual poate bibilesc cativa iepurasi si puisori..dar nu sant sigura.

 

 

Natalia,n-a cazut chiar pe spate ..cred ca ai mei au inceput sa se obisnuiasca de acum..:)

 

Adriana si-atat...

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by adriana_mihnea

Edit: nu gasesc si pace numele firmei care face smantana de frisca... Poate te ajuta fetele din Iasi. Scuze!!


id="quote">id="quote">

 

Da,Natalia ai retinut bine [:)],smantana e produsa de ferma de la Strunga.Au magazin de desfacere la piata Nicolina.Eu folosesc aceasta smantana si pentru frisca si pentru mancare,e f buna.

 

Miha si Robertid="purple"> id="purple"> [hia]

 

Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...id="size2">id="green">id="Comic Sans MS">
id="right">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by strumfi2004

Adi, am rascolit si sub tau, si forumul si culinarul, nu gasesc si pace reteta la pasta TA de zahar, te rog, fie-ti mila de mine! [pup]Gratiela, mamica strumfilor Maria [huta] si Stefan[foto]


id="quote">id="quote">Nu este pasta mea de zahar,este pasta de zahar a Adrianei de pe culinarhttp://www.culinar.ro/forum/index.php?showtopic=13878 aici este reteta pas cu pas.Eu am inlocuit glucoza cu miere-1 lingura,si folosesc zahar pudra de la dr oetker.Succes!Adriana si-atat...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...