Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Arhiva cu surprize


Recommended Posts

Salut fetelor , e prima data cand scriu pe forum desi citesc de ceva vreme postarile voastre, acum a venit si randul meu sa va cer parerea.Sa va povestesc pe scurt cum stau lucrurile : ieri "frunzarind" prin calc. am intrat din curiozitate ca si alta data, in arhiva messinger-ului prietenului meu cu care locuiesc de vreun an de zile.Spre stupefactia mea am descoperit niste "stupize/stupize " adica niste conversatii prin care le carea unor fete, poze de preferabil semi-nud iar uneia ii propuse si sa se intalneasca cu el.Cand i-am zis si lui ca are de dat niste explicatii a inceput sa se revolte ca de ce i-am umblat in arhiva lui ,"ca nu am ce cauta acol' " si ca nu tre' sa imi explice nimic zicandu-mi la un mom. dat ca poate eram certati atunci si nu era sigur daca o sa mai fie ceva intre noi ( apropo , ne certam foarte des )Eu consider ca nu am gresit cu nimic , vreau sa stiu ce-i al meu si ce am in casa ( fiidca locuieste la mine ), iar acum si-a schimbat parola desi el o stie pe a mea .Va rog , daca nu v-am plictisit de tot fiid cred o situatie des intalnita , aproape un "clise" ce parere aveti ? trebuie sa existe intr-o relatie si lucruri de care celalalt nu trebuie sa stie ,lucruri intime doar ale unuia dintre cei 2 ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 22
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Tu cum te-ai simti daca ai pastra asemenea secrete fata de el? Ti se pare ca ar fi in ordine?

Cred ca stii singura raspunsul.

Reactia lui a fost de... nici nu stiu cum sa-i spun. N-o fi fost frumos sa scotocesti, dar "scuzele" lui au fost de-a dreptul jenante. Faptul ca si-a schimbat password arata ca intentioneaza sa continue in felul asta, dar se ascunde mai bine.

Nu-ti mai pierde vremea cu el, zarurile au fost aruncate.

 

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tocmai de asta nu vreau sa stiu parola lui....mia scris-o undeva si daca am nevoie de adresa lui (sa trimit vreun mail din partea lui) il scriu si atat...nu ma intereseaza ce se ascunde acolo...simplu nu vreau sa stiu....cum eu am nevoie de intimitatea mea poate asa vrea si el....

 

nush ce sa zic, spui ca va certati des...asta nu e bine, dak vrei o relatie de durata trebuie sa stii f bine ce vrei si sa o rezolvati sa fie bine pt voi..daca tu nu ii oferi ce vrea el il poate gasi in alta parte

 

toate cele bune !

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unele persoane reactioneaza mai violent atunci cind li se "violeaza"intimitatea..unele pe buna dreptate,altele,nu...pur si simplu ,nu pt ca ar face ceva rau/interzis/rusinos ci vor un "patratel al lor".

Draga Mocca,parerile /opiniile pe care le primesti sint subiective(pt ca nimeni nu stie mai bine ca voi cum stau lucrurile ).Vei gasi pareri pro dar si contra.

Important ,zic eu,sint repercursiunile,consecintele acestui fapt asupra relatiei voastre..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca in discutie s-ar pune mai degraba ce a aflat, decit cum a aflat.

Ca si cele care respecta intimitatea, nu sint curioase etc. daca ar afla ca sotul/prietenul are indeletniciri "extracuriculare" (ca nu stiu cum sa le mai zic) s-ar cam supara, nu?

Eu nu vad cum mi-as cere scuze sotului ca am aflat asa ceva. Ce sa-i spun, "scuze, vezi-ti in continuare de treaba"?

Fiecare gindeste altfel, dar eu nu vad cum cineva ar putea reactiona in felul asta. Cred ca gindesc demodat...

 

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mey, una este lucruri intime, ca fiecare are nevoie de oleaca de intimitate, si alta este mesaje si propuneri de intilniri cu "semi-nuduri" !!

Asa ca io una mi-as schimba la rindul meu parola de messenger si cu ea odata si prietenul ! [:D] Ca nu merita altceva !!

Pupici, sanatate multa si bafta !! [flo][pup]

 

Alice si Andrei

Poze 2004 2005 2006 Filmulete

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, mersi ca mi-ati raspuns.Nu i-am spuns inca in mod direct sa plece ci doar ca imi pare rau ca nu l-am lasat mai in urma cu 1 luna cand a inceput sa impacheteze iar eu despachetam [:I], atunci au fost alte motive si eu mi-am zis ca, cand o sa plece sa fie din cauza lui nu din a mea.Alaltaieri seara dupa ce am ciocnit singua un pahar de gin fiidca el nu suporta alcoolul si fiindca a fost ziua mea, care s-a facut repede simtit [alcool], am mers dincol' cu chef de explicatii noi, m-am bagat in pat langa el iar el cu chef de [xinpat], l-am lasat sa se [papica] si am inceput sa-i zic si ce trebuia si pe langa. Binenteles ca din nou a inceput sa zica ca nu imi spune nimik , ca el nu s-a intalnit cu nimieni si ca sa-l las in pace ODATA.Insa acest lucru mi-a fost imposibil eu fiind mai incapatanata asa ca a inceput sa planga cum facuse si cu 2 seri inainte cand am stat mai mult la o vecina si dupa ce m-am bagat in pat a plans fara sa-mi zica dc.Asta ma da peste cap, aceste mesaje au fost scrise in iulie si nu mai apare nimic de atunci nu vreau sa-i gasesc scuze, dar nu stiu de ce cand plange nu mai pot sa fac nimic adica imi trec toti [drac].O-i fi eu mai slaba de inger ?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu vorbesti serios? A inceput sa planga la propriu? Si asta pentru ca nu ai tacut cand vroia el sau ca nu ai venit acasa cand vroia el?

Nu te supara dar se comporta ca un copil de doi ani atunci cand ii iei jucaria.

Parerea mea si sper sa nu te supar cu asta e sa-i impachetezi tu lucrurile repejor si sa te scutesti de nervi consumati degeaba.

Pai ce barbat e asta, cand are chef pune piciorul in prag fara explicatii dar cand nu iese cum ii convine il buseste plansul!?!

 

Slabesc,slabesc...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, vorbesc foarte serios sincer m-am cam obisnuit nu vi-am zis la inceput , dar si atunci cand am aflat si am inceput sa-l i-au la intrebari a plans apoi am lasat-o mai moale, vorbindu-i ca si unui copil dupa cum ai zis si tu Saddie, chiar ai dreptate ca se coporta ca un copil, da nu intelege cand ii spun ba mai mult imi zice " poate ca is " asta e alta mancare de peste desi toate se leaga una de alta.Saddie poti sa iti dai si tu ca parerea la faptul daca e ceva normal, obisnuit ca intr-o relatie fiecare sau unul din cei 2 sa pastreze ceva intim fata de celalalt ? de ex. mama mea avea o suma de bani de care stia doar ea, mie nu mi se pare normal poate de ce sunt si o idealista convinsa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...