Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

are ceva daca vreau un copil dar nu sunt maritata?


Recommended Posts

buna! sunt noua pe forumul asta si am "aterizat" cu ajutorul unei prietene. am si eu o intrebare care ma macina foarte tare: are ceva daca vreau un copil dar nu sunt maritata? am un prieten de vreun an, si el vrea copil dar se sperie de actul ala de la primarie! ce sa fac? eu imi doresc din suflet un copil! va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Carminaid="red">, bine ai venit. Parerea mea este ca un copil e ceva foarte serios, care implica multe responsabilitati si obligatii. Un copil are nevoie si de mama si de tata. Depinde cat de serioasa e relatia voastra. Trebuie sa te gandesti ca daca te desparti la un moment dat de prietenul tau, copilul nu va beneficia de pensie alimentara si va trebui sa te descurci singura. Eu te sfatuiesc ca atunci cand vei lua o decizie sa te gandesti foarte bine si sa analizezi toate aspectele.[flo]

 

vio

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca un copil are nevoie de 2 parinti, de o familie unita in fata lui Dumnezeu. Gandeste-te la viitorul lui, si incearca sa lasi la o parte orice alte ratiuni pentru care ti-l doresti.

 

Iar daca barbatul care-ti este alaturi nu vrea sa va casatoriti, atunci poate nu te merita.

 

Bafta si sper sa iei cea mai buna decizie!

 

printze

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...