Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

nevasta de afacerist


Recommended Posts

Uite Cristina1974, ceea ce ai tu acum vreau si eu. Adica fiecare cu afacerea lui, dar impreuna. Nu separat. Sa ne intalnim seara, sa ne impartasim ce am trait peste zi, sa ne sfatuim, sa mergem in calatorii impreuna. Cel mai teama mi-e de singuratatea in doi, si eu asta simt ca traiesc acum. Am avut si o faza cu gelozia, normal, avand si angajate femei, si bucati din alea de 20 de ani...mi-a mai trecut, nu de tot, dar mi-a trecut partial. Asa ca ma regasesc in toate raspunsurile voastre.

 

"Nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!"

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 32
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Noi nu avem afaceri separate,impreuna avem doua companii, si amandoi muncim in ambele locuri. E greu,mai ales ca au activitati diferite, insa suntem impreuna,conducem impreuna,intotdeauna vorbim inainte de a lua decizii si totul e bine.Faze cu gelozia....nici nu s-a pus problema vreodata. Nu-mi fac probleme, nu mi-a dat niciodata nici cel mai mic motiv sa ma indoiesc de fidelitatea lui. Si nu ar avea nici de ce.Singura chestie care e cam aiurea e ca petrecem prea putin timp cu fetita,insa vom schimba si pe aici ceva.

 

 

[gravi]37+,Iasmina Timeea si bebe Georgia Helia

 

cristina

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...