Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

inselata


Recommended Posts

Eliseid="blue">, eu iti spun din experienta ca nu arata bine(si nu ma refer doar la mine [:D])....dar daca am face o statistica cred ca adevarul ar fi pe undeva pe la mijloc!

in sensul ca barbatii mai in varsta au amante tinere si evident frumoase....sau "arata bine" ca de,tineretea e totdeauna frumoasa!

 

"arata bine" in sensul ca sunt mai preocupate de ele,dar vorba cuiva de mai inainte.....daca te referi la exterior...in interior sunt goale!...daca pot face atat rau!asta d.p.d.v al unora.....ca de celalta parte exista cei/cele care susutin ca nu fac nimic rau,ca doar IUBESC!!!![:D]

 

mama,ce logica imbarligata am.....[bang]

 

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!

 

 

*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*[grup] [i][flo] [floare3]

---------------------------------------------------

Vio,mamica de viitor "avionar" [avion]

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by amyra

am pus cap la cap toate minciunile spuse de "ubitu'"......arata binisor gagica avand in vedere ca avea doar 15 ani...nici noi nu ne intalnim in pat...va pup pe toateicbranzei


id="quote">id="quote">Ceeee? Doar 15 ani? ..in locul tau ma duceam la tata-su sa-i zic sa-si trimita odrasla la scoala si nu in paturi de barbati cu copii![alcool]Daniella id="teal"> si [copil] Alexisid="red"> 18 nov 2004"Da-mi Doamne puterea sa schimb ceea ce poate fi schimbat, taria sa accept ceea ce nu poate fi schimbat si intelepciunea sa fac diferenta"id="size1">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

discutam cu sotul meu de treaba asta...zicea ca n-are importanta varsta celeilate....(fiind minora e si mai grav).....el se intreaba cum poate"sotu'" sa vina acasa si sa-si pupe copilu stiind ca inainte fusese cu pustana???nu-l mustra constiinta???

bb nostru are 6 luni dar e cel mai important lucru...mai ales ca nu e roza situatia dintre voi cred ca ar fii bine sa clarifici acum ce vrea....si ce vrei tu in primul rand......

[pup] si bafta in luarea unei decizii de viitor

 

[mamica] de [copil] Alex SUPERSTARid="blue"> (8 mai 2006)

POZE

Filmulete1 Filmulete2

nastereaid="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...