Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

inselata


Recommended Posts

Buna tuturor!trebuie sa va dau o veste...nu mai stau cu idiotul.m-am mutat cu mama,acum imi caut de munca si sunt extraordinar de fericita si linistita...mai vine in vizita pe la baiat si plange pe la usi dar degeaba!

 

 

imi voi reface viata nu neaparat alaturi de alt barbat ci de familia mea...

 

 

va multumesc pentru sprijinul acordat...fara voi nu cred ca reuseam sa imi iau inima in dinti....

 

 

antonio se face mare...pe zi ce trece descopera cate ceva...si imi zice MAMA....sunt foarte fericita....

 

va sarut

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Draga de tine, Amira,te felicit pentru puterea pe care ai avut-o.Iti doresc tot binele din lume!Am citit povestea ta si cred ca asta era cel mai bun lucru pe care-l puteai face.Oricum el nu va merita...el va fi ocupat toata viata sa se indragosteasca de una si de alta.Copilul va avea tata.Daca el va vrea serios sa faca parte din viata lui.Te pup pa

 

ami

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amyra, te-am citit dar nu am postat. Te felicit pentru curajul tau, cred ca ai facut alegerea potrivita.

Iti doresc multa putere in continuare pentru ca o vreme va fi mai greu. Dar daca ai sprijinul familiei si pe micutul Antonio linga tine sigur iti va fi mai usor!

Apoi mai este si DC!

 

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Amyra,

ma bucur k ai facut ceea ce era avident k trebuie sa faci si in felul asta tu si Antonio v-ati gasit linistea. Insa ...nu uita! Continua drumul si da-l in judecata pt pensia alimentara, pt Antonio. Va fi sau nu un tata cum trebuie in continuare, asta ramine de vazut, numai k deocamdata, tu va trebui sa ii asiguri cele necesare lui Antonio si asta o vei face cu ajutorul banilor "lui", k doar e si copilul lui. Nu amina si nu fii inima larga, gindindu-te k sa-l lasi pe el in pace si sa nu mai aveti de-a face prea mult unul cu altul. Stiu cazuri cind asa au facut unele femei si ...mai tirziu le-a parut rau pt k au pierdut acesti bani, care ar fi fost un bun ajutor pt ele si bebici... bani care din partea "respectivilor", s-au dus oricum pe "domnisoare" sau mai stiu eu pe ce prostii.

 

Pup pe amindoi,

 

 

Marce[gravi][fetita] 25+

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

amyra, viata e unica si nu se mai intoarce niciodata !NU TE LAS SA MAI SUFERI !Am fost casatorita 5ani, de la 19 pana la 25de ani, a urmat un divort pentru ca deja "ma facusem mare" si am avut puterea de a spune NU!, m-am si mutat in alt oras unde muncesc si locuiesc cu chirie de 3 ani si jumatate.Mi-a fost foarte greu, dar am avut CURAJ, ceea ce trebuie sa ai si tu.Ajungi sa nu te mai pretuiesti, si nu ai voie!ESTI UNICA!Uita-te in oglinda si redescopera-te!Am suferit si eu, n-am avut copii, dar si daca as fi avut, l-as fi parasit!Trebuie sa faci orice, dar NU TE MAI UMILI!Si o sa vezi ca nu-ti va opri copilul.Te ameninta.Copilul, pentru un barbat, este o piedica chiar daca il iubeste, nu se va inhama la a-l creste.Eu nu cred.Vei suferi ceva timp, dar crede-ma iti va trece si iti garantez ca-ti vei reface viata!FI PUTERNICA!Nu mai permite sa fi umilita!Eu de exemplu, acum sunt in pragul casatoriei.Ai curaj si incredere in tine!Desparte-te de el!E un nemernic!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...