Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

A nascut cineva cu Dr. Dumitrascu la Municipal?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 3
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Daca e vorba de dr. Mihai Dumitrascu, iti pot raspunde eu.

Dl.doctor mi-a monitorizat sarcina, m-a ajutat f mult in a-mi alunga toate temerile de viitoare mamica si mi-a insuflat mult curaj.

Eu am avut DPN 12 martie, urma sa merg la 1 martie la un control, dar sambata 26 febr, cand l-am sunat din cauza unei sangerari, mi-a spus sa merg fugutza la camera de garda la Municipal si sa-l sun dup-aia. El era la schi, de fapt ma avertizase la ultimul control, ca el in week-end-uri e la schi si sa nu nasc tocmai atunci.

Duminica 27 febr. s-a nascut fetitza mea, cu dr. care era de garda atunci la spital, si cu Mihai Dumitrascu la telefon [cool] (el probabil era pe partie). Totul a decurs f bine si la 1 martie eram deja acasa cu fetitza. Oricum, luni dimineata a venit la mine si mi-a dat indicatii pt proaspete mamici, s-a interesat de noi, a fost ok.

Eu zic sa stai linistita si sa te rogi sa nu vina iarna intre timp....ca pleaca la schi in week-end. Daca voi mai avea un copil, tot la el mergem.

Pup si nastere usoara!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am nascut in dec. 2005 cu dr. Dumitrascu si am fost super multumita!

 

Am nascut dimineata, pe la 6 si s-a prezentat prompt, desi intra dimineata de garda. Ce sa-ti zic, am numai cuvinte bune despre el, este un bun profesionist si un om ok. Cat am stat internata, a venit si m-a intrebat de sanatate, nu m-a last de izbeliste. Tot el m-a mutat intr-un salon de 3 paturi, cu bb impreuna.

 

Iti doresc nastere usoara si eu zic ca esti pe maini bune!

 

Raluca si Maria (07.12.2005)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da despre dr Mihai Dumitrascu, momentan este plecat din tara si mi-a lasat numarul de telefon al rezidentului lui in caz de ceva! Eram curioasa fiindca mi se pare cam tinerel...eu am incredere in el , mi-a urmarit sarcina de la 8 saptamani si pare foarte sigur pe el dar vroiam sa stiu cum e la nastere!

Multumesc mult pentru raspunsuri!

 

carla2005 [gravi] 35+ cu[fetita] Alexandra Maria id="red">id="size2">

 

Cand viata te stoarce ca pe o lamaie, invata sa faci limonada!id="blue">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...