Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatie la distanta


Recommended Posts

quote:
Originally posted by ken
EU CE SA MAI zic ca de 3luni si 2 sapt nu l-am vazut decit in poze{dar vb aproape in fiecare zi la tel si prin mesaje?] si cine stie cind se va inbunatati situatia{adica sa il vad in carne si oase}.NU te descuraja ca sint linga tine sa ne plingem amindoua de mila.HAI CAPUL SUS[olala][olala][pup][pup]bucurate acum ca este linga tine ca sa iti poti aduce aminte cind vei fi singura{eu asa fac si sa sti ca imi mai alina din durere}.AI grija de tine[floare3][floare3][floare3][*][*] ken
Multumesc muuult, ken! [pup]Esti o dulce, ce mai! Am o colega al carei sot a plecat acum 3 luni in Italia pentru 1 an sau chiar 2. Stii ceva? Astazi vine acasa. A zis ca nu poate sa stea fara ea si fiica lui, ca nu credea ca o sa-i fie atat de dor de ele. Si nu mai pleaca. A zis ca-i da incolo de bani ca nu se merita. Stii cat ma bucur pentru ei?! Pe cuvant! Si vorbeam acum de dimineata cu ea cat de repede au trecut lunile astea!!! Asa ca .... o sa treaca repede. Ia sa vezi! Ma bucur ca mai pot vorbi cu cineva despre asta. Multi [pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by ken
SARBATORI FERICITE SI LA MULTI ANI.FIE CA ANUL CARE VINE SA FIE MAI BUN,.VA DORESC TOT BINELE DIN LUME IAR LACRIMILE SI DURERE PE CARE O SIMTIM ACUM SA SE TRANSFORME INTR-O MARE SI IMENSA FERICIRE.[pegeam][*][*][*] ken
Amin, ken! Ai spus exact ce trebuia in aceste momente.[pup] SARBATORI FERICITE. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A trecut si Craciunul.E tirziu innoapte iar lacrimile mele nu mai contenesc sa curga.Trupul meu e viu dar inima mi-e moarta..Imi ascund lacrimmile si imi inec suspinele ca nimeni sa nu ma auda.Prin minte imi trec atite ginduri negre iar amintirile nu imi dau pace.Incerc sa ma ridic dar nu mai am putere.Nimic acum nu-imi mai alina durerea...caci el e departe de mine.Chiar daca nu imi spune stiu ca sufera la fel ca mine....il simt cind vb la telfon.Doamne asi da orice sa il am linga mine. fie si numai pt citeva momente.Mi-e dor de el iar zilele imi par secole.Incerc sa imi spun in sinea mea ca totul va fi bine dar citeodata nu este deajuns.Visez ca fac dragoste cu el ,ca e cu mine ,il simt-iar apoi ma trezesc din vis plingind.NU ESTE UN CITAT DINTR-O CARTE.Este ceea ce simt eu acum...disperere din sufletul meu.Incerc sa ma descarc aici -voua.Nu am cui sa ma destainui.Prieteni si familia imi spun ca nu sa sfirsit lumea {barbati} la el.Dar numai cine a suferit poate intelege toate aceste trairi.Stiu ca timpul vindeca toate ranile dar timpul meu nu a venit inca.VA las acum caci nu vreau sa va plictisesc prea mult.SPER din toata inima ca totul sa se termine cu bine.Iubitul meu imi spune acelasi lucru..<.nu mai plinge ,totul va fi bine>.Sper...speranta moare ultima nu-i asa?Iertati-ma va rog.{daca v-am intristat} ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ken
A trecut si Craciunul.E tirziu innoapte iar lacrimile mele nu mai contenesc sa curga.Trupul meu e viu dar inima mi-e moarta..Imi ascund lacrimmile si imi inec suspinele ca nimeni sa nu ma auda.Prin minte imi trec atite ginduri negre iar amintirile nu imi dau pace.Incerc sa ma ridic dar nu mai am putere.Nimic acum nu-imi mai alina durerea...caci el e departe de mine.Chiar daca nu imi spune stiu ca sufera la fel ca mine....il simt cind vb la telfon.Doamne asi da orice sa il am linga mine. fie si numai pt citeva momente.Mi-e dor de el iar zilele imi par secole.Incerc sa imi spun in sinea mea ca totul va fi bine dar citeodata nu este deajuns.Visez ca fac dragoste cu el ,ca e cu mine ,il simt-iar apoi ma trezesc din vis plingind.NU ESTE UN CITAT DINTR-O CARTE.Este ceea ce simt eu acum...disperere din sufletul meu.Incerc sa ma descarc aici -voua.Nu am cui sa ma destainui.Prieteni si familia imi spun ca nu sa sfirsit lumea {barbati} la el.Dar numai cine a suferit poate intelege toate aceste trairi.Stiu ca timpul vindeca toate ranile dar timpul meu nu a venit inca.VA las acum caci nu vreau sa va plictisesc prea mult.SPER din toata inima ca totul sa se termine cu bine.Iubitul meu imi spune acelasi lucru..<.nu mai plinge ,totul va fi bine>.Sper...speranta moare ultima nu-i asa?Iertati-ma va rog.{daca v-am intristat} ken
Doamne, ken, linisteste-te, te rog!! Eu am trecut pe la serviciu sa iau ceva si am intrat pe net tocmai sa vad ce mai faci.Un semn, nu? Stiu, iti spun sa nu mai plangi, dar eu sunt la fel. Intr-adevar a trecut Craciunul. Eu astept sa treaca si Anul Nou, sa treaca cat mai repede toate zilele pana vom fi doar noi doi. Te inteleg foarte bine, crede-ma. Ti-am spus, nu a plecat inca, dar de 1 luna de cand mi-a dat vestea nu e zi sa nu mor cate putin. Stiu prin ce treci. Eu am obosit foarte mult, foarte, foarte mult, psihic. Nu ma mai rog decat sa-mi dea Dumnezeu putere sa pot trece peste aceasta perioada. Am sa ma rog lui Dumnezeu sa ne dea amandurora putere, sa fim puternice, sa trecem cu bine peste asta. Indreapta-ti atentia catre altceva: citeste o carte de aventura dar sa-ti fie gandul numai la ea, du-te pe la prietene, prin magazine, trebuie sa faci tot timpul ceva care sa-ti distraga atentia de la gandurile negre. Stiu, daca treci cu bine peste zi, vine noaptea care este intotdeauna cea mai lunga. Eu m-am gandit chiar sa iau somnifere... Incearca sa nu te mai gandesti, te rog. Ma faci si pe mine sa plang... Concentreaza-te la serviciu. Fa ceva ce nu ai avut niciodata timp sa faci cand el era langa tine. Eu, de exemplu, voi vrea sa-mi rezolv toate problemele de sanatate. E chiar atat de departe EL? Nu-i poti face "o vizita"? FII PUTERNICA, TE ROG. Astept sa-mi mai dai vesti, sa-mi spui ca a fost "un moment trecator" si esti bine. OK? Te pup dulce si sunt alaturi de tine. [pup][pup][flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...