Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Relatie la distanta


Recommended Posts

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

MULTUMESC pt vorbele frumoase si incutajarile pe care le transmiteti.SINCER NU am noutati.ZILELE astea a fost c-am deprimat{durerea persista} si ma deprima si pe mine.AZI nu am avut chef sa vb cu el.DAR O SA TREACA SI ASTA SINT SIGURA.VOI sinteti bine?[pup][pup][pup si aveti grija de voi ken
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multa bafta fetelor!Daca ati stii ca va inteleg perfect[q].Va doresc sa puteti gasi o cale sa nu va mai separe atatia km.Distanta e un mare dusman.Cel mai important e sa aveti incredere si sa vreti sa invingeti greutatile.Nu conteaza ca e in alt oras , tara.Acordati o sansa iubirii vostre.Sa nu regretati mai tarziu ca n-ati facut tot ce v-a stat in putere. Sa fiti iubite![pup]Sa auzim de bine. http://community.webshots.com/user/denisabia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si noi am trecut prin asta... Il cunoscusem cu un an in urma, a fost o tentativa esuata de a ne "imprieteni" (eu nu l-am vrut la momentul respectiv- poveste lunga) apoi in toamna lui 2003 ne-am "regasit" si ne-am indragostit unul de celalat... Era septembrie. In octombrie a placat in Elvetia, nu se stia la momentul acela pentru cat timp, poate definitiv... Am tocit tastele pe messenger si am vorbit la telefon sau macar cate un sms...pana in decembrie cand s-a intors pt 2 sapt de Craciun si revelion si apoi a plecat iar. Dragostea crestea cu fiecare zi in care eram departe unul de celalat. Ne-am mai revazut in aprilie, la Viena unde am si ramas insarcinata. Fiecare a plecat pe drumul lui, eu la Bucuresti, el la Geneva. Apoi a venit confirmarea sarcinii, problemele mari pe care le-am avut cu bb si el nu era langa mine... Nu va spun cat de greu a fost. S-a reintors definitiv cand sarcina avea aproape 4 luni. Acum suntem casatoriti din vara lui 2003 si avem 2 copii frumosi si o relatie minunata. Pentru mine despartirea asta de 1 an a fost mai benefica decat, cred, daca am fi stat in acelasi oras. L-am cunoscut mai bine, am vazut cum reactioneaza si in situatii de criza, m-am convins ca sentimentele lui nu sunt vorbe goale... A fost pana la urma, cu bune si rele, un lucru pozitiv. Daca dragostea exista, relatia va functiona chiar si la distanta. Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Noa, ca am ajuns si la distanta cea lunga.. si e cam nasol [:(] Din fericire eu am internet acasa, iar el are la lucru. Deocamdata ne Skype-uim - ACusor, la asta te refereai sau la alte modalitati? Orice sugestie e binevenita (Windows). [asia] Josefine, da, a ramas in State, cum pot sa-i trimis SMS-uri gratuit de pe internet? Luna trecuta am stat impreuna, a fost bine, mai putin niste discutii pe care le-am deschis eu privitor la viitorul relatiei noastre (mai precis - casatorie) si care au ramas..neclarificate. Asa ca-s cam intoarsa pe dos si din cauza asta.. si mi-e si destul de greu sa ma acomodez pe aici, desi am mai stat in tara asta si mi-e draga. Insa acum ma simt singura, si obosita, si.. ps Fetelor care va aflati la momentul actual in relatii la distanta, va doresc tot binele din lume si sa iasa toate cum vreti voi si/sau cum e mai bine [pup] Lai
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lai, [flo]eu cred ca de fapt ce te nelinistste pe tine este incertitudinea pe care o transmite el. Spui ca ati avut niste discutii nu prea edificatoare (si) despre casatorie. Tu dai semnalul ca ai fi pregatita si el poate nu e sigur? [url="http://community.webshots.com/user/scarmanus"]pisici[/url], [url="http://community.webshots.com/album/303162570ukGqfv"]flori[/url] si [url="http://community.webshots.com/album/337742821rcOIkA"]jucarele[/url] ______________________________ When the heart is full of love, the world is full of beauty
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...