Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Clipe din trairile sufletelor noastre... (12)


Recommended Posts

Doamnelor, e soia condimentata, simpla, sau facuta pane in pesmet. Nu contine nu stiu ce E-uri. Doar congelata. Legumele la fel. Iarna oricum nu avem posibilitati sa consumam legume proaspete. Tot congelate sau conservate. Nici cand le gasim vara pe tarabe in piata nu garantezi ca sunt bio, 100% naturale. Din pacate ne intoarcem la dilema: murim de foame ca sa nu murim de cancer? (se punea pe vremea scandalului legat de E-urile permise in RO)

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 301
  • Creat
  • Ultimul răspuns
quote:Originally posted by brendamitran

Noapte buna,copii!


id="quote">id="quote">

 

Somn usor, vise placute. Ingerii sa te sarute!

[dual]

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Esti binevenita, Cristina! [flo]

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau. In astfel de momente, fi alaturi de noi si lasa-ne sa fim alaturi de tine.

 

Alexandru

______________________

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt oameni in viata mea care imi spun ca sunt interiorizata, iar eu ma port acuma paradoxal, facandu-mi publica starea.

 

Sunt tare confuza! Mai bine ma retrag, cum am invatat sa fac atat de bine!

 

Iti multumesc oricum pentru gandul bun!

 

Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina

 

"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:Originally posted by miria_cristina

Sunt oameni in viata mea care imi spun ca sunt interiorizata, iar eu ma port acuma paradoxal, facandu-mi publica starea.Sunt tare confuza! Mai bine ma retrag, cum am invatat sa fac atat de bine!Iti multumesc oricum pentru gandul bun!Cristina si D[bibe]amiana (5 nov 2004) http://photos.yahoo.com/miria_cristina"Treci din lumina in umbra pentru a face loc altora."


id="quote">id="quote">Nu te retrage, daca nu asta simti cu adevarat. Si eu sunt o introvertita, uneori ma simt mai bine singura cu tristetile mele, dar alteori, cum ai spus si tu, conteaza atat de mult o vorba buna, un umar pe care sa te sprijini. Iar noi pentru asta suntem aici, la urma urmei, sa ne ajutam unii pe altii, cu o vorba, un sfat, o incurajare.Asa ca, daca te putem ajuta... suntem aici. [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...